2737
2734
عنوان

قیلون کشا بیاید طفا

80 بازدید | 8 پست

بچه هاسبکترین طعم قیلون چیه هم خوش طعم باشه هم سبک ؟

من قیلون میکشم با دوتا دود هم سر درد میشم هم  خیلی ببخشید اسهال میشم. شوهرم هفته ای ده روز یبار میکشه بمن میگه پایه باش ولی من حالم بد میشه  لاو  و بلوبری کشیدم حالم بد شد حتی کنش میوه و شیرینیم میخورم ولی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به شوهرت بگو تو پایه باش بذار کنار،بریم تفریخای سالم،حیف ریه هاتون نیست؟🙁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731

لاو خیلی سبکه که

حالت بد میشه نکش بابا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

آدامس دارچین هم شبکه 

تمشک بستنی 

ولی خلاصه قلیون نکش منم می‌کشیدم کمتررررر کردم 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740

ببین یه چیز بهت میگم که من یه مدت عادت کرده بودم به قلیون بار آخر که کشیدم شبش چنان حالم بد شد دو روز بستری بودم بیمارستان پنومونی ریه گرفتم نفسم بالا نمیومد یعنی یه حاله داغونی بودماا از اون موقع ریه ها من نابود شد دوقدم راه میرم نفسم میگیره 

جوری شد که شوهرم ترسید گذاشتش کنار 

الان هر کیو میبینم قلیون می‌کشه میگم ارزش نداره با ریه هات همچین کاری کنی

❲هَمه‌چیز‌رو‌نَباید‌فَهمید‌  گاهی‌نَدونِستن‌آرامش‌داره✨