2733
2739
عنوان

دیشب همچیو تموم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 105 پست
تا چند روز طبیعیه که حالت خوب نباشه کاری هم نمیشه کرد فقط سعی کن با ورزش و پیاده روی و ...حواستو پرت ...

اره میدونم قصدمم همینه اما امروز کلا انگار روز نحسیه از صبح با مامانم پونصدبار بحثم شده واس همی بدتر شد اعصاب خوردیم🤦‍♀️

گفتم قبلا صدبار ازش خاستم این رفتارشو کنار بزنه بهش میگفتم بدون اینک بهم شببخیر بگی وقتی میخابم کابو ...

بین پسرا کلا تو‌هر سنی از دختری که با مریضی و حال بد هرچند واقعی دنبال توجه گرفتن باشه ناخودآگاه دافعه براشون داره حس میکنن همش مریضی همش حالت بده انتظار داری طرف مقابلت حالتو خوب کنه حس وابستگی ازت میگیرن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبتونی بری دانشگاه؟ من این ترم رو نمیتونم برم  من حتی نمیتونم یه مداد بگیرم دستم حتی نمیتونم س ...

خب معلومه میرم چرا نرم؟چرا وقتی اون بهم اسیب روحی زده من خودم بدتر ب خودم اسیب بزنم؟اتفاقا من چون اشناس میخام زودتر خودمو جمع و جور کنم تا چشش دراد 

مشکلت چیه انقد داغونی؟

درس دارم مال دانشگاهم باید بنویسم اونو میخام انجام بدم ب رمان نوشتن علاقه دارم اما حس و حال نوشتن ند ...

طبیعیه گلم یکم برو بیرون بگرد با دوستات حالت بهتر میشه

خدایا خواهر کوچیکه هم صاحب خونه بشه الهی آمین😍 ‏یه چیزایی رو نمیشه تو مدرسه و دانشگاه، کف خیابونا و دوردورها یا تو مهمونی و جمع دوست‌ها یاد گرفت، باید سر سفره‌ی پدر و مادرت یاد بگیری.مثل حیا، شرف، حرمت، نجابت، مردونگی و تعهد!
2731
گفتم قبلا صدبار ازش خاستم این رفتارشو کنار بزنه بهش میگفتم بدون اینک بهم شببخیر بگی وقتی میخابم کابو ...

پسرا تا بفهمن واسه دختری مهمن سرد میشن تجربه ام ثابت کرده

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
بین پسرا کلا تو‌هر سنی از دختری که با مریضی و حال بد هرچند واقعی دنبال توجه گرفتن باشه ناخودآگاه داف ...

اولین بارم بود هیچوقت حال بدمو بهش نگفتم خیلی شبا بوده چشام از ناراحتی یا هرچیزی اشکی بوده اما با اون گفتم و خندیدم نذاشتم هیچی بفهمه همیشه سعی میکردم تو تایمی ک باهامه شاد باشه چ چت چ حضوری 

2738
ببین قبلا از کات بهتر بود باهاش حرف میزدی ناراحتی و بدون متهم کردنش میگفتی بعد اگر نتیجه نداشت کات م ...

این چیزا فایده نداره ادمی که نخواد باشه یعنی نمیخواد 

من رفیقم بود اما من خوشم میومد ازش چندبارم بهش گفتم رفتارشو اینا زنگم میزد دلیل و توضیحم میاورد اما بازم همون بود رفتارش حتی بدترم شد منم دیگه بیخیالش شدم حقیقتا اولش داغون بودم اما الان یکی دوروزه یکمی بهتر شدم و خب به مرور زمان و باصبر حال ادم بهتر میشه اگه دوست داشتن بود فراموش نمیشه منم فراموش نکردم و گوشه قلبمه اما نمیدونم به این حس عادت کردمه یا کمی بهتر شدم واقعا

اما درکل حرف زدن کمتر فایده ای داره

چرا حالتو نپرسیده من فقط با یکی چت میکردم رل و اینا نبودیم سرما خوردم بعد همش سوال میکرد چطوری  منم اول اول میگفتم  حالم بده .ولی بعدا میگفتم  خوب شدم الکی میگفتم چون میدونم گفتن مریضی انرژی منفی داره این اقا باید حالتونو می پرسید  و اینکه گریه نکردی نشونه خوبیه  

خدا در همین نزدیکی ست
اولین بارم بود هیچوقت حال بدمو بهش نگفتم خیلی شبا بوده چشام از ناراحتی یا هرچیزی اشکی بوده اما با او ...

خب بیین باید بگی نباید بزاری جمع شه اما پشت هم گفتنش جالب نیست نتیجه عکس میده اما اشکال نداره هرچندوقت یه بار بگی 

منم پریشب همه چیو تموم کردم و دقیقا مث الان تو از کارم پشیمون نیستم چون لیاقت منو نداشت ولی حالمم یه ...

دقیقا منم نمیدونم با اینک میدونم کارم درسته چرا دلم میگیره ساید بخاطر خاطراته 

2706