2737
2734
عنوان

با اقایی عقد کردم که ..

192 بازدید | 10 پست

با اقایی عقد کردم یک دختر‌۱۷ساله داره ، هیچ کدوم از اعضای خانوادش‌ و حتی دخترش تو عقد نبودن و راه دور رو بهونه کردن ، نه قبل عقد و نه بعد عقد به پدر و مادَرم زنگ نزدن ، نه‌ برای اشنایی بیشتر و نه تبریک گفتن ، فقط دوباری خودم از‌ گوشی شوهرم بادخترش و خواهرش صحَبت کوتاهی در حد احوال پرسی داشتم ، الان اصرار داره یه سفر بریم شهر من چون من به دخترم و خواهرم قول دادم‌ دوتایی بریم.مامان و بابام میگن‌ یه زنگ به ما نزدن بعد تو کجا‌ میری؟ تازه قبل عروسی گرفتن.‌مارو کم شان نکن‌، از اون طرف شوهرم اصرار داره که موقع خواستگاری دخترش و عقدش باشم.با اینکه خودم اینروزا مریضم  ومیدونه درد دارم اما درکم نمیکنه‌ و میگه نیای کوچیک میشم، و کنار همه ی ایناحس خوبی هم به رفتن ندارم، شما بودید چیکار میکردید؟

برو هم آشنا بشو هم باش تو مراسم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ب همسرت بگو بیاد با پدر مادرت حرف بزنه یا اصلا حرف هم نزنه ی شب بیاد و شام خونتون باشه و از پدر مادرت اجازتو بگیره

هوای همسرتو داشته باش ولی دل پدر مادرتم نشکن

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته اسی

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2731
برو هم آشنا بشو هم باش تو مراسم

اخه یه زنگ خشک وخالی قبل عقد نزدن‌ بااینکه مادرم چندبای به شوهرم گفت خانوادت یه زنگ بزنن میخوام صحبت کنم باهاشون

و حتی بعد عقد یه تبریک نگفتن

اخه یه زنگ خشک وخالی قبل عقد نزدن‌ بااینکه مادرم چندبای به شوهرم گفت خانوادت یه زنگ بزنن میخوام صحبت ...

دیگ ازدواج اولش نیست

سردن

ب همسرت بگو بیاد با پدر مادرت حرف بزنه یا اصلا حرف هم نزنه ی شب بیاد و شام خونتون باشه و از پدر مادر ...

پدر و مادرم قبول نمیکنن میگن روز اول گفت من کسی رو ندارم الان فامیل دار شد

2740

بستگی داره چقدر شناخت داری از اون اقا

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
پدر و مادرم قبول نمیکنن میگن روز اول گفت من کسی رو ندارم الان فامیل دار شد

بهترین تصمیمو خودت میگیری

اما اینو بدون در آخر باید با این آقا بری سر خونه زندگیت

بهتره دل همسرتم نشکنی بزار ناراحتی بینتون جایی نداشته باشه ک بعدا تو زندگیت خوشبخت باشی

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...