2737
2734
عنوان

شوهرای نی نی سایت

116 بازدید | 13 پست

این تاپیکایی که خانمای نی نی سایت درمورد همسراشون میزننو میبینم حالا از هرچی ازدواجه بهم میخوره.. 

حالا اینکه اینقدر اعتماد بنفس زنامونو خورد کردن که خانمه با کلی کتک و دعوا و خیانت همچنان دنبال راهی برای نگه داشتن زندگیشه و جدا نمیشه به کنار..

اینکه همچین مردایی وجود دارن واقعا داره منو نسبت به همه بدبین میکنه 

فردا پسفردا پارانوییدی چیزی میگیرم😂

عزیزم ولی این بر عکس چیزی هست که به من تو یه تاپیک الان گفتیا

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چرا زنای اینجا مظلومم فقط من وحشی ام انگار  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
عزیزم ولی این بر عکس چیزی هست که به من تو یه تاپیک الان گفتیا

دوست عزیز، شما با دو سه تا جمله نتیجه گرفتی فلانی “تو سری خوره” 

اینکه ادمی که خیانت میبینه، کتک میخوره، باید هرجور شده جدا بشه و زندگی خودشو بسازه صحیحه 

ولی اینکه تا الان جدا نشده دلیل بر‌تو سری‌خور بودنش نیست!

شما شرایط ادمارو نمیدونی..اگر کسی خیانت دید و “نخواست” جدابشه فرمایش شما متینه

ولی منتظر موندن و تلاش برای ساخت زندگی بهتر خیلی فرق داره 

و شما با دو سه جمله نمیتونی شخصیت ادمارو قضاوت کنی و بهشون کلمه نسبت بدی

2738
دوست عزیز، شما با دو سه تا جمله نتیجه گرفتی فلانی “تو سری خوره”  اینکه ادمی که خیانت میبینه، ک ...

منم عرض کردم نظر من اینه آدم مگه چند سال عمر می‌کنه ؟ 

که کلی سختی بکشه 

از نظر من آدمی که حاضره کتک بخوره خیانت ببینه اما نره کار کنه یکم سختی بکشه ، تو سری خور و بی اعتماد بنفس هست

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
با عرض معذرت « فقط يك احمق ميتونه يك طرفه قضاوت كنه »

نه..قضاوت نکردم دوست عزیز! 

خودم اخرش میگم که دارم پارانویید میگیرم..یعنی شک”الکی و بی دلیل” 

صرفا دارم میگم خیلی وحشتناکه که حالا درست یا غلط همچین مشکلاتی وجود داره..

متوجه نمیشم الان کجای حرف من ضد حرف شما بود؟

هیج جا شما فقط با کلمه تو سری خور مشکل داشتید که این نظر شخصی منه و خب نظراتمون متفاوته بهتره بحث نکنیم 🌱