2733
2739
عنوان

افسردگی گرفتم از بوی دهنم دیکه😔

197 بازدید | 25 پست

مامانم همش میگه دهنت بو میده😔😔دکترم رفتم فایده نداشت😓😓چیکارکنم دیگه خسته شدم انواع قرصا دمنوشارو خوردم فایذه نداره توروخدابگین چیکارکنم😭😭😭😭

دندون خراب نداری؟

یه اسپری هایی هست داروخانه میفروشه طعم های مختلف داری ارزونم هست بو رو میگیره

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دندونات سال هستن ؟ 

گلوت چی ؟ گاهی حفره های ته گلو غذا جمع میشه باعث بو میشه .

کیسه صفری و کلیه هات رو سونو و آزامایش دادی ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

اول دليل بوي بد دهنتو بايد تشخيص بدي . اگر دندونت خرابه برو درستش كن . اگر ناراحتي معده داري يه هفته هر روز سيرابي رو با پرز آبپز كن بخور خوب ميشي . اگر غده ته گلوت عفونت داره و خلط داري شربت آويشن كه ميخوري موقعي كه از روي اون غده رد ميشه و ميسوزونه بعد از چند رز عفونت و بوي بد و از بين ميبره . 

2706