2733
2734

یه باشگاه برا رفع افسردگیم میخام ثبتنام کنم تو منطقه متوسط ۱۲۰۰ شهریشه

یه سفر یک روزه بخام برم ۲ میلیون هزینشه

با دوستم یه کافه بخام برم دیگه اگه فقط یه سرویس چایی بخام ۹۰ هزینشه.خودمم بخام دوستم پول نداره

یه قدم زدن ساده تو خیابون ادم چارتا مغازه میبینه دلش میخاد و پولش نیس

شدیدا افسردگی گرفتم.حال روحیم خوب نیس.مشاور رفتم یه جلسه گفت انقدر نشین تو خونه سفر کن ،باشگاه برو تو اجتماع باش و ...

هیچ چیز عادلانه نیس کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باز تو مشاور رفتی ما اونم نمی‌تونیم بریم. ولی من راضیم خودم با خودم حال میکنم  ب  بدبختیامم میخندم. مسافرت‌هایی ک میریم پر از سوژه س  مسافرت ی روزه با خاطرات ده ساله خیلی می‌خندیم 

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
2738

میدونی چیکار کن

منم مثل شما بودم

توی خونه واسه خودت لباسهای فشن خوب بخر بپوش

از دی ج ی کا لا میخرم ارزونه و خوبه بعضیاش

انواع خوراکی ها رو درست کن دسر درست کن اسموثی درست کن

من با اینا حال خودمو خوب کردم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

منم دو نفر رو میشناسم چون پولدارن هم تونستن سرطانشونو درمون کنن هم عمل کردن لاغر شدن هم غذاهای ارگانیک میخورن هم لباسهای و وسایل متنوع میخرن هم مسافرت و گردش میرن هم خونه عوض میکنن جالبه چون پولدارن یه بار شنیدم بلیط هواپیما خریدن دیر رسیدن رفتن هتل گرون قیمت فرداش دوباره بلیط خریدن وای من تو عمرم هواپیما از نزدیک ندیدم . مخصوصا بیماری های خاص که خیلیا از پس هزینه هاش برنمیان اینا خیلی خرج کردن بیمه هم ندارن . ولی پولدارن برعکس یه اقایی تو اشناهای بود کرونا گرفت درجا مرد. چون پول زیادی نداشت یه نگهبان ساده بود.ولی  این دو نفری که میگم پولدارن کرونا گرفتن خوب شدن چرا؟ چون تغذیه خوب داشتن غذاهای گرون خوردن خیلی به خودشون میرسن هرماه چکاپ میرن من این دو نفر رو دیدم فهمیدم همه چیز به پوله . 

2706