2737
2734

از اینا که بچه رو میزارن داخلش تا راحت تر بغلش کنن

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

با کیف و کالسکه

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
با کیف و کالسکه

من هفته ی ۳۵ هستم تا الان ازمایش قندم خوب بوده 

تازه ازمایش قند دادم ، ناشتا بود ۷۶ ، قند دوساعتم بود ۷۴

البته مثل همیشه صبحانه نخوردم و سیر کامل نشدم 

اینکه ۲ ساعته یکم‌کمتر  شده ایراد نداره؟

کلا ۳ ماه استفاده میشه و نرمه  برای چی دیسک بیاره؟

بچه سنگینه هی بزاریش بغلت راه بری همینجوری ستون فقرات با بلند کردن بچه داغون میشه چ برسه اینکه بزاریش تو آغوشی و ببریش بیرون من خواستم بخرم دوستام پشیمونم کردن ناراضی بودن

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
بچه سنگینه هی بزاریش بغلت راه بری همینجوری ستون فقرات با بلند کردن بچه داغون میشه چ برسه اینکه بزاری ...

اها منظورتون خودم هستم ، فکر کردم بچه رو گفتین 

اره اینم هست هر اغوشی حداقل ۲ کیلو میشه

2740
اها منظورتون خودم هستم ، فکر کردم بچه رو گفتین  اره اینم هست هر اغوشی حداقل ۲ کیلو میشه

اره گلم سخته

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
بچه سنگینه هی بزاریش بغلت راه بری همینجوری ستون فقرات با بلند کردن بچه داغون میشه چ برسه اینکه بزاری ...

نه اغوشی ک شما میگی فرق داره مث کوله اس 

ولی اغوشی سوئیسی مث تشک کوچولوعه 

خیلی خوبه من با سرویس خوابش ست کردگ

من نینیمو بعدخیلی وقت از امام حسین ع و علی اصغر ع گرفتم.ارزومه مشکل مالی شدیدی ک پیش روم هست حل بشه وطلبیده بشم  بابچم برم بین الحرمین شکلات پخش کنم.اخه بچمو از دهه اول محرم دارم❤برای مشکلاتم دعا کنید مشکل مالی ای ک پیش اومده توانم و گرفته.دعا کنید حل بشه خواهش میکنم
نه اغوشی ک شما میگی فرق داره مث کوله اس  ولی اغوشی سوئیسی مث تشک کوچولوعه  خیلی خوبه من ...

اهان منظورتون مثل قنداق فرنگی میشه اره اون خوبه

2706