2752
2734
آره حتما این کار رو می کنم ممنون از توجهت  من برای خودم برنامه گذاشتم که هر ماه از یک مبلغی ...

به به عکسشونم دوست داری بذار 

من یکی که خیلی کیف میکنم

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
اهواز کمتر از ۱۵۰ تومن ندیدم  تازه من از بازار تره بار خرید میکنم که قیمت بقیه صیفی حات هم ...

من توت فرنگی و تو تهران کیلویی 190 گرفتم

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزانم😍😍

کارهای من در مقابل کدبانوگری و مدیریت شما واقعا کوچیکه اما می‌نویسم که برام انگیزه بشه و تکرار کنم :

امروز فسنجون درست کردم و یک سینه مرغ پخته بودم(درشت بود) نصفش رو داخل خورشت ریختم و نصفی رو فوری قایم کردم ته یخچال فردا باهاش الویه بپزم.

(اگر شوهرم ببینه دعوا راه میندازه که خسیس بازی در میاری)😡

رفتم اصلاح و ابرو جلو همسرم زنگ زدم وقت گرفتم و گفتم اصلاح ابرو دارم و قسمت هایی رو حتما وکس میخوام رفتم شد ۷۰ 🙈

به همسرم گفتم ۲۵۰ گفت چه ارزون🤣

جاهایی که قبلاً میرفتم تا ۴۰۰ الی ۵۰۰ تومن میشد.(الان تهران نیستم البته)

همسرم اون ذهنیت رو داره.

امروز تونستم یکم پس انداز مخفی داشته باشم👌👌

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
تهرانم عزیزم. حومه اگه بتونم باید بخرم

ان شاالله 

شهریار مثلا 🤩

کاربران محترم:میفرماید می بخور   منبر بسوزان مردم آزاری نکن .....می بخوری شلاق میزنن منبر بسوزونی اعدام میشی ولی تا میتونی مردم ازاری کن هیچکی کاریت نداره 🥺🥺🥺🥺🥺🥺متوجه این دیگه ......                                 ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731
وام دی.حی کالا.... نمیدونم شرایط خاصی ننوشته بود فقط نوشته بود سفته الکترونیک میخواد  حا ...

سلام روکین جان خوبی؟ببخشید رو این پست ریپ زدم ،داشتم پست هاتونو میخوندم عروسی خواهرزادتونه مبارکتون باشه عزیزم منم ۶اردیبهشت عروسی داشتیم یه لباس کاملا پوشیده وشیک ازقسمت فروشگاهی دیوارخریدم قیمتش مناسب بود دوست داشتی برو اونجا یه نگاهی کن شاید چیزی نظرتو جلب کرد. بعدش گلم من لباسم کاملا نو  یکبارپوشیدم و عکسشو فرستادم دورهمی اگه پسندت بود کرایه میدم مناسب عروسی مختلطه .اگه خواستی خصوصی بیابیشتر راجبش حرف بزنیم

چه جالب من و دخترم هم امروز داشتیم راجع به این موضوع صحبت میکردیم دخترم گفت بیا ما بشیم سلطان گوشوار ...

پیرسینگ دقیقا من دیروز پرسیدم از طلافروش گفت اجرتش خیلی بالاست. چون وزنش پایین بود خواستم بگیرم که اینجوری گفت پشیمون شدم

خانما اعتصاب طلافروشا جریانش چیه؟

کلا بستن ؟چرا اصلا؟

کاربران محترم:میفرماید می بخور   منبر بسوزان مردم آزاری نکن .....می بخوری شلاق میزنن منبر بسوزونی اعدام میشی ولی تا میتونی مردم ازاری کن هیچکی کاریت نداره 🥺🥺🥺🥺🥺🥺متوجه این دیگه ......                                 ممنون از فهم و شعور شما 🤍
بچه ها درباره ویپاد به منم بگین چجوریه چیکار میکنه طلا هم میشه خرید باهاش؟

سلام عزیزم اره هرچیزی دوستداشتی میتونی باهاش بخری.ویپاد یه اپیکیشن و ترابانک  متعلق به بانک پاسارگاد از بازار دان کن برنامشو کاملا غیرحضوری ثبت نام میکنی و افتتاح حساب میکنی و کارت میاد جلو درتون وام های بدون ضامن و غیرحضوری خیلی خوبی داره برای شروع پشتوانه باید یک تومن تو کارتت باشه فقط برای بار اول تا یک تومن برداشت کنی ولی برای دو تا سی تومن دیگه نمیخواد و وام های دیگه که باید سپرده بذاری تا بهت امتیاز بده ۶یا ۱۲ ماهه وام بدون درصد خوبی بهت میده برای ورود و افتتاح حساب اگه دوست داشتی کدمعرف منو وارد کن که این همه برات توضیح دادم 😘

R4W8WNحروف و اعداد بزرگ انگلیسی فداتشم

راجب پس انداز مخفی یه چیز بگم که هیچوقت یادم نمیره

من در راستای پس انداز یه قرعه سه ملیونی نوشتم سال ۹۶

و از ذوقم به همسرم گفتم🫠🫣

از شانس خوبم یا بدم اسم دوم به نام من اومد

همسرمم با مظلومیت پیشنهاد داد ک بیا بریم با این پول مشهد منم با بی میلی قبول کردم و فهمیدم ک کار از کار گذشته دیگ فک کنید اون سال مبلغ خوبی طلا یا نیم سکه میشد

این پول رو از من میگیره پس بهتر برم باهاش سفر خودمم لذت ببرم

تا از سفر برگشتیم

دم به دیقه میگفت که دیدی سفر بردمت خوش گذشت فلان شد بهمان شد

منم گفتم خب با قرعه من رفتیم دیگ چه منتیه

برگشت گفت همون قرعه رو تو با پول من نوشتی🙂🙂

اون روز و اون حرف باعث شد ک من بیشتر و جدی تر به پس انداز مخفی فک کنم هرچند کامل آدم نشدم و بازم یه جاهایی خرابکاری کردم🙂🫤

ولی تجربه شد برام

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
طلا هر چقدر ظریف تر باشه درصدش بالاتر می‌ره  اما گوشواره میخی دست دوم هم ممکنه جرم داشته باشه& ...

ممنون گلی جان اره طولانی مدت دیگه همون ۵ سال قرارمون برای خرید خونه 

میدونی من چون اسنپم یهو مثلا میتونم پنج روز هر روز یه کم بیشتر کار کنم به خودم سختی بدم این چالش رو ی بخشیش رو انجام بدم 

یا مثلا یه کم خرجی خونه رو بهتر مدیریت کنم 

انگشتر مینی‌مال هم دوست دارم اما میگذارم چالشش رو برای بعد انگشتر میخی.... 

چون الان دارم لاغر میکنم انگشتام هم لاغر میشه دیگه 

سال بعد ان شاالله استند انگشتر با ابر درست میکنم و ی چالش اینجوری هم در کنار طلای دست دوم میگذارم 

پس پیش به سوی درست کردن استند گوشواره با مقوا🤗🤗🤗🤗🤗

پیرسینگ دقیقا من دیروز پرسیدم از طلافروش گفت اجرتش خیلی بالاست. چون وزنش پایین بود خواستم بگیرم که ا ...

مرسی عزیزم

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود

سلام دوستان من تازه با این تاپیک آشنا شدم یکی از کارایی رو که چندساله برای پس انداز مخفی انجام میدم رو اینجا میگم 

یکی اینکه من همیشه حقوق دریافتی ام رو به همسرم 3 تومن اینا پایین تر میگم با همون سه تومن قرعه کشی مینویسم 

از طرف دیگه ام حدودا مثلا با اون 3 تومن 8 تومن قرعه کشی نوشتم بهش میگم 2 تومن نوشتم و بقیه حقوقمم به قسط و خرج خودم میدم

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
سلام عزیزم اره هرچیزی دوستداشتی میتونی باهاش بخری.ویپاد یه اپیکیشن و ترابانک  متعلق به بانک پاس ...

چشم عزیزم پول دستم بیاد ثبت نام میکنم و کد شمارو میزنم حتما 

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
سلام روکین جان خوبی؟ببخشید رو این پست ریپ زدم ،داشتم پست هاتونو میخوندم عروسی خواهرزادتونه مبارکتون ...

فدات شم ممنون چند بار دوستان پیشنهاد دادن لباس مجلسی پوشیده بخرم یا عبا 

من طلبه هستم و تم لباس پوشیدنم چادر هست البته چادرهای شیک و ژاکارد و گرون قیمت که تو مهمونی ها تک هست 

برای عروسی هم پیراهن کرپ کار شده شیک دارم نو هست اما چادر، نوعِ خاص پوشش من هست که عروسی و غیر عروسی هم برام فرق نداره