2737
2734

فقط زخم خورده ها جواب بدم

دلم خونه چندین ساله اسایش ندارم 

خدا اون هرزه رو بخوابونه زیرخاک که ارانشمو ازم گرفت الهی روز خوش نبینه دلم میخواد ببینم و تیکه تیکه اش کنم

از شوهرم متنفرم شدم دلم میخواد اونم بمیره

طلاقم نمیتونم بگیرمدبخاطر خانوادم فکر میکنن خیلی خوشبختم نمیخوام غصمو بخورن.گرچه خودم از غصه آب شدم دیگه نمیکشم

شوهر اشغالم بعداون هرزه بازیش ادم شده همش میگه گوه خوردم اشتباه کردم ببخش بعدش چیزی ندیدم ازش اما ازش بدم اومده نمیتونم دوسش داشته باشم.نه دل موندن دارم نه پای رفتن .گیر کردم تو برزخ 

مرتیکه خر انقد مظلوم و آروم بود که اگه الانم واس کسی تعریف کنم هیشکی باورش نمیشه همچین گوهی خورده.

تاتونستم کتکش زدم له لوردش کردم فش خانواده دادم چش و چالشو دراوردم اما دلم خنک نشد

هرچی بخوام فراهم میکنه سرم دادنمیزنه توجه میکنه محبت میکنه آدم شده اما من نمیتونم فراموش کنم

دارم به خودکشی فکر میکنم

خب داری میگی ادم شده سعی کن ببخشیش هرچند غیرممکنه ولی خب

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تجربش نکردم ولی واقعا تو خودم پتانسیل بخشیدنو نمیبینم 

مشاور رفتی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2738

در اصل روانشناسی هس که توانایی گذشت و فداکاری در قسمت های تلخ مشترک زندگی تون ندارید و نمیتونید حذف کنید و براتون مقدور نیست و خارج توانایی روحی تون هست 

به زندگی مشترکتون پایان بدید و یا به مسافرت طولانی مجردی برید تا اروم باشید

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
واقعا نمیدونم‌چی بگم ولی فک کن حال زنه رو میگرفتی اروم میشدی

نه بابا 

به اون زنه هر چی نزدیکتر بشه حالش بدتر میشه 

چون میفهمی با یه ادمی که ۱۰ پله از تو پایینتره به تو خیانت کرده 

رسما دیگع جنون دست میده به ادم 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706