2737
2734

دوستان دیشب ساعت ۱۰شب حرکت کردیم سمت تهران و ساعت ۲ونیم اینا رسیدیم خونه دایی همسرم و من تا بچه خوابوندم ۳ونیم بود و صبحم ۶بیدار شدم یعنی کلا دو ساعت ونیم خواب شب قبلشم بچه نزاشته بود بخوابم صبح رفتم دکتر ظهر رسیدیم شهرخودمون و نهار خونه مادرشوهرم چون همسرم شب کاره اینجا میخوابم شب بچه رو به زور خوابوندم  تا اومدم خودم بخوابم مادرشوهرم بخاطر برادر شوهرم که نیم ساعت دیگه تازه میومد و تا می‌رفت حمام و میومد یک ساعت دیگه میشد اومد در کمد باز کرد و صدا داد و بستش که ژل مو واسه یک ساعت دیگه برداره اچو بچه بیدار کرد و نشد من بخوابم خداوکیلی چقدر بی فکر اگه یکی دیگم بوپ این کار میکرد بهش میگم خب میخوابم بچه رو بگیرید میگه نه من کمرم درد داره میخوام بخوابم اخه چثدر بی درک چقدر بی فکر 😊

❤  سوگند به نامت که تو آرام منی   ❤    ❤متأهل و متعهد به قلب اقاییم❤                          درخواست دوستی حتی خانم قبول نمیکنم😊نی نی نازم چه خوبه هستی مامانی خوش اومدی به زندگیمون🥺😘😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷