2733
2734

کدوم نیازتونو باباتون میده؟؟؟ من بابام فقط خوراک لباس و چیزای جزئی خودم باید کار کنم یا نخوام کلن خودشم  میگه خودت باید کار کنی و همه چیو با منت میده اصلا چیزی با عشق و دل خودش نمیخرع انگار حرصش میاد میگه یه نفر آدمم کار کنم ک شماها فقط بخورین و راحت از کارتم بردارین

من که حق میدم 😐😂 و خودم می‌خوام مستقل شم حتی اجازه ندم پول جهیزیمو بده چون می‌دونم منت میذارع 

شما ها هم باباتون اینجوری میگه؟؟؟؟

نه اما خب به سن بستگی داره من از۱۷سالمه بابام هیچی نمیگه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از ۱۸ سالگی کار کردم قبل از اون هر چقدر خودشون میدادن و خرج میکردن .من خودم هیچ وقت نگفتم چی می‌خوام و چقدر.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2740

من بابامو اصلا ندیدم رفته بود زندگی جدا داشت خودمم از هفده سالگی کار کردم هزار تومنم از مادرم نگرفتم هیچ تازه خرج مادرم و خونه هم تمام و کمال خودم میداد حتی پول توجیبی مامانم 

درخواست دوستی رد میکنم 

بابام🥺

ازدواج کردم هنوز ماهانه میده بهم🥲

بدونه چیزی رو قصد دارم بخرم خودش قبلش میخره برام😭

هر وقت برم خونه پدریم خوراکی های مورد علاقمو میخره میاره🥺🥲

ماشین خریدم ی مبلغ قسطشو کمک میده بدم🥲

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

همه چیم به عهده داره با اینکه نامزدم کافه هرجایی برم پول میده و ماهانم میده

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

من از ۱۷ سالگی هم کار کردم هم درس خوندنم الا اخر الان ۳۳ سالمه دقیقا از همون سال دیگه هیچ خرجی انجام نداد نه دکتر نه عیدی نه لباس نه سفر نه جهاز 

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2706