2737
2734
عنوان

تلویزیون سامسونگ 65q60c

55 بازدید | 5 پست

سلام.کیا تلویزیون ۶۵ اینچ سامسونگ دارن؟ میخواستم بدونم صدای تلویزیون چطوره و برای شنیدن صدای واضح ولوم باید روی چند باشه؟ من به تازگی خریدم و احساس میکنم صدای دیالوگ ها نسبت به صدای محیط خیلی کم و نامفهومه. در واقع صدای دیالوگ ها بمه 😥

تو اطراف ما هرکی سامسونگ داره  صداش خیلی کم هست ولوم بیشتر از ۳۰ تا ۴۰ تا میزارن   ما ...

ممنونم.من نگرانم که ضربه ای چیزی نخورده باشه.متاسفانه کسی هم اطرافمون این مدلی  نداره که بتونم مقایسه کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم.من نگرانم که ضربه ای چیزی نخورده باشه.متاسفانه کسی هم اطرافمون این مدلی  نداره که بتونم ...

ولومش کم هست  ولی واضحه  اگه خیلی بد و نامفهوم میاد  حتما نشون بدید  تامشکلی نباشه 

💖عشقم خانواده ام💖
2731
ولومش کم هست  ولی واضحه  اگه خیلی بد و نامفهوم میاد  حتما نشون بدید  تامشکلی نبا ...

نه واضحه ولی فقط صدای دیالوگ ها کمتر از محیط فیلمه، صدا باید ۳۵ ،۴۰ باشه تا راحت‌تر بشه شنید.