2737
2739
عنوان

جورجیا زن رونالدو

235 بازدید | 9 پست

الان یه مستند دیدم ازش بنظرم چیزایی داره که اصلا با زیبایی قابل مقایسه نیست

مثلا خیلی خوش قلب و مهربون و بامزه بود فکر کنم رونالدو هم بخاطر همین سمتش کشیده شد

مثلا از سختی هایی(مادی) که کشیده میگفت و می‌گفت که یادم نمیره که کی بودم و از کجا اومدم و چقدر سختی کشیدم،تو اتوبوس خوابیده بود بعضی شبا  غذا نداشته بخوره از همسایه میگرفته و...ولی میگه همیشه تلاش میکردم و میدونستم آینده خوبی پیش رومه

مثلا خیلی به بچه ها کمک میکنه یا پیش همه کسایی که جوون بوده پیششون کار کرده میرفت و خیلی صمیمانه رفتار میکرد(تو مستند)

حالا این یه مثال کوچیک از ادمایی بودن که گذشته سختی داشتن و الان موفقن نتیجه که من گرفتم اینه که بنظرم همیشه تو هر شرایطی که هستیم باید تلاش کنیم و تلاش کنیم به خودمون اعتماد داشته باشیم و همیشه مهربون و خوش رفتار باشیم و اگه به جایی رسیدیم خودمونو گم نکنیم یادمون نره که چه کسایی تو این مسیر کمکمون کردن و با چه چالشایی دست و پنجه نرم کردیم و اگه به جایی رسیدیم کمک کردن به بچه هایی مثل خودمونو فراموش نکنیم❤️❤️

برای همتون اگه تو شرایط سختی هستید آرزوی موفقیت دارم🤍💗

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنها وجه اشتراکم با جورجینیا گذشته سختشه😂

لعنتی اینا کدوم وری تلاش میکنن ما هم همون وری رکاب بزنیم

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
تنها وجه اشتراکم با جورجینیا گذشته سختشه😂 لعنتی اینا کدوم وری تلاش میکنن ما هم همون وری رکاب بزنیم

سختی هات چین عزیزم؟

این میگفت هم کار می‌کردم هم درس میخوندم هم رومه همو می‌فرستادم این ور و اون ور برای مصاحبه و...

2740
خود رونالدو هم موفقیتش یه شبه نبوده رونالدو هم تو بچگی سختی زیاد کشیده

ارهه