2733
2734
عنوان

شوهرم میگه از الان بچه رو بدی ب من

236 بازدید | 14 پست

ی بار میگه مثل آقازاده بزرگ میکنم ی بار میگه بچه گاراژ میشه   ی بار میگه میبرم میزارم  ی جایی همه چی داره صبح تا شب میمونه اونجا ۸ ۹ تومن میدم نگه می‌دارند 

پسرم ۶ سالشه 

بنظرتون قصدش چیه من فکر میکنم نمیتونه نگه داره اینجوری میگه نظر شما چیه ؟

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بچه پیش این نذار تا سال دیگه حق نداره بگیره بعدم درخواست مشاوره کودک به قاضی بده فورا جلسه مشاوره با روانشناس میذاره بچت نخواد نمیده پدرش  فقط به پدرحق ملاقات میده من کاملا درجریانم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

قصدش اینه ک بچه رو بعنوان مهریه بگیری طلاق بگیری

هم از بچه خلاص میشه هم از مهریه

کاری ک جا افتاده بین خانوما دارن انجامش میدن و مردا پر رو تر میشن و وقیح تر و راحت تر

هرچند سخته.... ولی بگو بچه خودته هرجور دوس داری بزرگش کن

حضانتش با خودته

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
نیمتونه نگه داره

پس میخواد من نگهش دارم پسرم تازه امسال میخواد بره کلاس اول نمیدونم چیکار کنم از ی طرف میگم اگه پیش اون باشه رفاه بیشتری داره خوب بهتره از ی طرف هم پسرم نمیخواد با اون باشه نمیدونم چیکار کنم ؟

بچه پیش این نذار تا سال دیگه حق نداره بگیره بعدم درخواست مشاوره کودک به قاضی بده فورا جلسه مشاوره با ...

ممنون عزیزم میشه بیای خصوصی؟

کاش بچه تو ندیدی بچه بدون مادر خیلی آسیب میخوره 

چشم عزیزم تا جایی که بتونم نگه ش میدارم خیلی داره اذیتم میکنه سراچه در ضمن خودش در خواست طلاق داده

2706