2737
2734

میدونه طرف حالش بخاطر کسی که ترکش کرده بعده به جای دل داری میاد شر و ور میگه اخه الاغ  من اگه نیاز. به نصیحت داشتم میرفتم پیش مشاور من میخوام یکی دلداریم بده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقن خب منم میدونم اون چجوری بود،بد بود فلان بود دهنتو ببند دیگه اااااه رو مخن خیلی

اخ دلم میخواد بزنم تو دهنشون مخصوسا اونایی که فک میکنن  خیلی  خوب میتونن نصیحت کنن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731
خوب اونا هم در حد خودشون میخوان کمکت کنن ببخشید دیگه 😐😂

اخه گند میزنن با این مدل کمک کردنشون

آره نصیحت معمولا جواب نمیده. حالا شما خودت رو ناراحت نکن.

حرصم میگیره

اخ دلم میخواد بزنم تو دهنشون مخصوسا اونایی که فک میکنن  خیلی  خوب میتونن نصیحت کنن

مخصوصا اون کسایی که تو زندگیشون تا تونستن ر.   ی.  د.  ن

بعد خودشونم یکیو دارن که اگه بره مث سگ به گریه و ناله میفتن

بعد میان به تو میگن ولششششش کننننن،بزار برهههه این نشد یکی دیگه

ادم بدون کسی نمیمیره

عاخ اینارو میگن دوست دارم دست بندازم دهن طرفو جرررر بدم

مخصوصا اون کسایی که تو زندگیشون تا تونستن ر.   ی.  د.  ن بعد خودشونم یکیو دارن که اگ ...

اخخخخ اره 

2740
اخخخخ اره 

من یه دوست دارم

اگه دوست پسرش یه ساعت جوابشو نده اسمون خدارو به زمین میدوزه

بعد بمن میگه عب ندارههههه ولکن بابا لیاقتتو نداشتتتت 

هزارتا عیب نداشته‌ام رو طرف میزاره

اخرشم میگه تو مگه احمقی دل به فلانی بستی که حالا که نیست از هم پاشیدی

دوست دارم پارش کنم وقتی اینجوری میگه و بارهاام ر،ی،د،م بهش