2733
2734

من یکی از ترس هام اینه سوتی بدم ضایع بشم یهوقت😅

یا مثلا حس میکنم همش دور و وریام منو میپان

یکی دیگشم اینه اگه مثلا جایی نشسته باشم بقل دستیم دماغش رو بگیره که انگار بوی بدی میاد حس میکنم شاید یه موقع بوی عرق میدم که این اینجوری میکنه🤕واقعا یکی از فوبیا های اجتماعیم اینه بو عرق بدم 

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب قبلش حموم برو بعدش یه عطر یا ادکلن بزن تا ترسی نداشته باشی

اخ میدونی ادم دائم نمیتونه بره حموم تموم همین مواد شوینده برا پوست مضر هستن من همیشه سعی میکنم یه روز درمیون برم حموم و اگه حس کردم عرق کردم تند تند لباس عوض میکننم

دوست دارم تو سایت با هم دوست باشیم 🤝اگه کمکی ازم برمیاد برا کسی انجام بدم !✌️عاشق اون کاربر هایی هستم که به نظر هم احترام میزارن💜!از اون کاربر هایی که مدام درباره هم قضاوت میکنن متنفرم💩😡!اصلا خوشم نمیاد کسی تو تاپیک من چله و زیارت عاشورا و کسب و کار بدون اجازه تبلیغ کنه یا بحث تاپیک رو به هرنحوی منحرف کنه که از اخر دعوا شه 😑😡با این که مهربونم 😌به وقتش خیلی ناراحت میشم 😏.....این پیغام جدی میباشد و در صورت رعایت نکردن برخورد جدی می‌شود 👿😈

اینکه یه نفر خیررره نگاهم کنه حس خیلی بدی بهم میده چه دختر چه پسر

اینکه یه جای مهمی برم یهو زبونم بگیره و تپق بزنم 😶😂

اینکه خودم تنها باشم و یه جای سر پوشیده یا از کنار یه عده پسر خوشتیپ و جوون رد بشم واای واقعا استرسی میشم🤣🤣

دیدن بحث های ساده یا با صدای بلند صحبت کردن و داد زدن 

گریم‌ میگیره و اینکه وقتی با آدمای آروم یا دوستام میرم بیرون 

خیلییییی‌ سر و زبون دار و پر انرژی میشم ولی وقتی با یه آقا (برادرهام)جایی میرم موقع حرف زدن دست و پام رو گم میکنم 

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
2740
اخ میدونی ادم دائم نمیتونه بره حموم تموم همین مواد شوینده برا پوست مضر هستن من همیشه سعی میکنم یه رو ...

الان بادی اسپلش های بدون مواد مضر هم اومده خیلی حساس نباش و استفاده کن خدایی بوی عرق شخصیت رو خیلی میاره پایین منظورم به شما نیست آدمای اطرافم رو گفتم حتی پیامبر هم سفارش کرده رو تمیزی و بوی خوب که مبادا باعث غیبت بشه