2737
2739

نیاز به کار دارم با هر حقوقی هر چیزی به ذهنتون میرسه بگید 

چندتا چک داریم و قسط هایی که به دلایلی عقب افتاده 

ضامن وام هام بابامه نمیخام جلوی بابام بشکنم خواهش میکنم هر کاری به ذهنتون میرسه بگید🥲

الکی رد نشید از کنار تاپیکم حتی کوچکترین چیزم که به ذهنتون میرسه بگید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالت هست؟ چه تحصیلات و توانایی داری؟ در کدام شهر هستی؟ چه قدر به کامپیوتر آشنا هستی؟

۲۱

اراک 

متأسفانه نه کامپیوتر بلدم نه تو حرفه خاصی مهارت دارم 

بیشتر نیاز به کار موقت دارم😓

تا الآن چیکار میکردی؟ همونو نمیتونی ادامه بدی؟

خب ازدواج کردم یهو ماشین خراب شد چک دادیم واسه اون فکر می‌کردیم قسطا بروز فهمیدیم چندتاشون افتاده عقب جالا نیاز دارم به یه کار موقت که کمک همسرم باشم 

وضعیتمون اوکیه یهو تو فروردین همه چی قاطی شد🥺

2738
۲۱ اراک  متأسفانه نه کامپیوتر بلدم نه تو حرفه خاصی مهارت دارم  بیشتر نیاز به کار موقت د ...

عزیزم دلم این موقعیت که می گذره ایشالله. ولی یه جوون 21 ساله الان باید مهارت سازی کنه برای خودش. باید تحصیل کنه. یه آدمی که بی مهارت باشه توی جامعه ی امروز مثل بی سواد هست. ایشالله این موقعیت حساس گذشت برو تحصیل کن. رشته ی درست و حسابی بخون که سر کار درست و حسابی بری. اینجوری نمی شه.

دم مهد کودک کاغذ بنویس که پرستار بچه و پرستار سالمند. اگر کسی تماس گرفت از طریق مدیر مهد مطمین بشو که می شناسه خانواده رو.
یا همون دم مهد کاغذ بچسبون کمک در منزل.
یا دم چند تا مغازه یه کاغذ با شماره تلفن بده بگو می تونم کمک فروشنده باشم.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
از یه جایی قرض کنین.  شما خانومی نباید وارد هر کاری بشی که!

خب من نمیخام که قرض کنیم از کسی 

پدر خودم یا پدر شوهرم وضعیت مالی متوسط دارن یعنی دستشون میرسه به دهنشون ولی من دوسندارم 

دلم نمیخاد اصلا زیر بار قرص یا خدای نکرده پدرم بخواد حتی تو دل خودش ناراحتی کنه بگه مثلا چرا قسطو نریختن تونستم منظورمو برسونم ؟