2737
2734
عنوان

فکر کنم ۲۵ سال ب بالا دیگه ازدواج نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 8610 بازدید | 309 پست

من یه تاپیک مشاوره ی رایگان دارم. بیشتر از 20 صفحه با کاربرها گفت و گو کردیم. در حدی که فضای عمومی اجازه می داده راهنمایی اولیه کردم. می تونید برید بخونید. شاید بعضی سوال و جواب ها به درتون بخوره. اگر هم خواستید می تونید توی همون تاپیک مساله تون رو بنویسید. من سر فرصت میام و می خونم و جواب می دم.

توی لیست تاپیک هام یه  تاپیکی هست دو بهمن ایجاد کردم. توی لیست تاپیک هام ببینید. از همه بیشتر پست داره.  منظورم اونجاست. فقط اونجا بنویسید. اگر دوست داشتید کمکتون کنم لطفا مساله تون رو با ذکر اطلاعات لازم کامل توی یک یا چند پست توضیح بدید. خواهش می کنم سوالات کلی و کوتاه ننویسید. جواب اینجور سوالا جز یه حرف کلی که به دردتون نمی خوره نخواهد بود.  مثلا اگر مسایل خانوادگی هست سن ها و شرایط رو توضیح بدید. اگر انتخاب های مربوط به شغل و تحصیل هست سابقه کاری و تحصیلی رو کامل توضیح بدید. فقط اگر این توضیحات باشه جوابم به دردتون می خوره.

منظورم تو ابراز علاقه بود قطعا نمیشه ابراز شوق و علاقه ی یه زوج بیست ساله رو با سه زوج سی ساله مقای ...

بله ولی چیکار میشه کرد همه آدما دوست دارن وقتی تو هیجان و ذوق سن کم و جوونین کنار کسی که دوسش دارن باشن اما سرنوشت کاری به این نداره هروقت زمانش باشه ازدواج اتفاق میفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۵ سالمه تازه عقد کردم تازه اینقدررر خواستگار داشتم که خدا شاهددددده روزی نبود بحثش پیش نیاد و من عصبی میشدم 

محل کار منم همینه اغلب مجرد هستن

تازه من هنوز میگم زود بود😑ولی هرکی منو میبینه فکر میکنه دبیرستان میرم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2728

یه واقعیتی رو دخترای ما ندید میگیرن

بالا بری پایین بیای پسر ایرانی عین اجدادش فکر میکنه

کاری ندارم چندتا دونه استثنا

اما پسر ۴۰ ساله هم اگر دست خودش باشه دختر زیر ۲۵ سال رو انتخاب میکنه

شادابی رو توی سن کم میبینن

ما میگیم بچه اس هنوز مثلا ۱۸ سالشه ۲۰ سالشه زوده، مرد ایرانی بچه نمیبینه! با طراوت میبینه...مرد ایرانی دیگه از ۱۵ سال به بالا رو بچه نمیبینه...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
شما باشید با یه خواستگاری که خونه و ماشین و شغل خوب داره تک پسره و اخلاش بشدت خوبه خوشگله ظاهر خوب&n ...

بچه ها میشه اینو بگین ..فکر کنین تا یکی دوسال دیگ میخاین حتما ازدواج کنین واقیت هم درنظر بگیرین  ک  دوستی احتمال ازدواجش خیلی کمه و  شهرمون کوچیکه و غیر قابل اعتمادن برا دوستی و اینکه میخام با همزبون و همشهریم ازدواج کنم

دوسشون داشتین ازدواجتون به آنتخاب خودتون بوده و با عشق ؟

اره. همکارم بود. نامزدی خوب بود چون تو یه خونه با هم نبودیم.‌ الان محبت کلامی اصلا نداره. یاد نگرفته. بلد نیست متاسفانه

اگر میدونستیم عمر چقدر زود میگذره خیلی کارارو ب تاخیر نمینداختیم ، من ک ۲۰ ۲۱ سالگی عقد و عروسی کردم ، ولی ترجیحم زیر ۲۰ بود ، تازه همش میشینم حسرت دوستامو ک الان بچه دارن و زودم ازدواج کردن میخورم ، اونوقت من هرچی حساب میکنم ۲۶ ۲۷ سالگی شاید بچه داشته باشم خیلی دیره 😭 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2740

به نام خدا

۳۵ سالمه محجبه هستم.  قشر مذهبی دنبال پدر پولدار و زیبایی زیاد هست که من نه پولدارم نه زیبا دیگه از ۳۵ سال آدم توقع پوست ۲۵ ساله نداشته باشن

دوم اینکه غیر مذهبی ها هم سمتم نمیان فک میکنن ما عشق بازی بلد نیستیم خودمم بخاطر اعتقادم سمت دوستی نمیرم 

و این‌گونه مجرد موندم که موندم

ولی دلم میخاد ازدواج کنما      

.

من ۲۰ شوهر کردم خیر سرم اومدم تو ساختمون خانواده شوهر زندگی کردم ۲۲ و ۲۵ سالگی هم بچه اوردم هر روز خدا فقط توهین و تحقیر شنیدم هر روز کارم گریه هست 

تو هر سنی ازدواج میکنید فقط چشماتونو باز کنید که با آدم خانواده دار ازدواج کنید همین 

خدا جون یا زودتر درستش کن یا جونمو بگیر راحتم کن دیگه طاقت ندارم 

من احساس میکنم هر چقدر آدم سنش می‌ره بالا وسواس پیدا می‌کنه و محتاط تر برخورد می‌کنه و من خودم با اینکه زود ازدواج کردم و ناراحتم از این بابت، داشتم فکر میکردم اگر ۳۰ سالم میشد با این وسواسی که پیدا کردم ابدا ازدواج نمی‌کردم و تا آخر عمر مجرد میموندم، برای مثال من اون موقع همه چیز آسون می‌گرفتم ولی الان یه مهمونی یا عروسی میخوام برم سرتا پاک میشه استرس، چی بپوشم؟ چطور رفتار کنم؟ دیگران چه فکری درباره من می کنند؟ کیا تو اون مهمونی هستن و و و 😕

قبول دارم واقعا  ولی قبلا چجوره این همه ادم سنتی ازدواج میکردن خوشبختم میشدن

اون دوره ها اصلا طلاق نبود یا خیلی کم بود 

خانوما صبور بودن مردها دنبال در اوردن خرج زن و بچه و زندگی

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه
2706