2733
2734
عنوان

عمل بيني

147 بازدید | 11 پست

يني عمليا بياين 

من الان دوماهو نيمه عمل كردم و بشدت ازش بدم مياد نوك بينيم بزرگ و نامرتب كلوملا بينيم پاين امكان داره تا شش ماه درست بشه شماها  كه عمل كردين بعد شش ماه تغير چشمگيري كرد بينيتون خدا كنه تغير كنه 😭

يه سوال ديگه نوك بيني سربالا شده باشه خوكي شده امكان داره يكم بياد پاين تر 

درست میشه

اینقد نواقص داره ماه های اول که از خودت بدت میاد

بعد از ۱ سال همچین خوب میشه ک میگی وای کاش زودتر اینکارو میکردم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه سوال داشتم 

وقتی عمل کردی صدا تو دماغی نشد؟

هزینه عمل چقدر شد؟

چسب روی بینی تا چه مدت باید باشه؟

لطفا بهم بگو

این راهی که دارم میرم تهش قشنگه👌🏻💫 همونی بشو که بهت گفتن نمیتونی ☺️💥 هیچوقت اجازه نده دیگران پاشونو روی آرزوهات بذارن🌈🌟
2731
واي كدا كنه اره ايرادات كوچيك داره كه رو مخه 

درست میشه نگران نباش

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
عزیزم یه سوال داشتم  وقتی عمل کردی صدا تو دماغی نشد؟ هزینه عمل چقدر شد؟ چسب روی بینی تا چه م ...

اره صدام تغير كرده هميشه انگار سرما خوردم هزينم ٢٣تومن شد دكترم تخفيف داد و دوماه چسپ زدم 

2738
منم دوماهه عمل کردم تنهامشکلی ک دارم نوک بینیمه گردوتپله وخیلیم سفت یعنی امیدوارباشم نوکش خوب میشه؟

منم نوك بينيم و سواراغاش بدم مياد نوك بينيم ورمش يك طرفيت