2733
2739

تحصیل چرا ، خدمت خیر

دفترچه انتخاب رشته رو دانلود کنید خودش نوشته فلان رشته محل تحصیل فلان شهر محل خدمت فلان شهر

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تحصیل چرا خدمت ن بله تهرانم بومی داره

مگه فرهنگیان غیربومی هم برمیداره؟

من فکر میکنم فقط درصورتی میشه شهر دیگه فرهنگیان خوند که شهر خودمون یه رشته رو نداشته باشه. اونم خودشون میگن مثلا متقاضیان رشته ایکس باید برن کدوم شهر. نه اینکه خودمون انتخاب کنیم. اینطور نیست؟

2738
الان منی که متاهلم باید چ کنم

شهری که ۳ سال آخر تحصیل بودید رو میتونید کد رشته هاشو بذارید تو لیست انتخاب رشته.

مگه فرهنگیان غیربومی هم برمیداره؟ من فکر میکنم فقط درصورتی میشه شهر دیگه فرهنگیان خوند که شهر خودمو ...

امروز یه مشاوری گفت الویت با بومی هاست ولی اگه رتبه خیلی خوب باشه ممکنه از غیر بومی هم بردارن.نمیدونم دیگه چقد درسته

مگه فرهنگیان غیربومی هم برمیداره؟ من فکر میکنم فقط درصورتی میشه شهر دیگه فرهنگیان خوند که شهر خودمو ...

چرا دیگ همینه

برای خدمت برنمیداره برای تحصیل برمیداره

بعدش برمیگردن شهر خودشون

کاربری دست دو نفره
۳ سال آخر تحصیل هر جا بودید بومی همونجا هستید اگ ۳ سال آخر شهرای مختلف بودید محل تولد رو در نظر میگ ...

یه مشاوری گفت الویت با بومی هاست ولی اگه رتبه خیلی خوب باشه ممکنه از غیر بومی هم بردارن.درسته؟

بعضی شهرها برای دانشجوهای بعضی رشته هاشون ظرفیت ندارن اما نیاز دارن به اون معلما درآینده.

در نتیجه تو دفترچه میزنن که محل خدمت شما فلان شهره ولی محل تحصیل این رشته خارج از استانه.

مثلا برای شهر ما فقط آموزش ابتدایی و استثنایی تو خود شهرمونه

هنرآموز و دبیری ها برای تحصیل استان های هم جوار هستن، بعد از تحصیل اما برمیگردن تو شهر خودمون برای خدمت.

یه مشاوری گفت الویت با بومی هاست ولی اگه رتبه خیلی خوب باشه ممکنه از غیر بومی هم بردارن.درسته؟

منظور از غیر بومی ، اینه که شما تو استان خودت ، شهرستانی که بودی اولویته ولی اگر رتبه خوب باشه یا ظرفیت بالا ممکنه شهرستان های مجاور هم شما رو انتخاب کنن. ولی خارج از استانتون امکان نداره.

2706