2733
2734

من دیپلم که گرفتم دیگه ادامه تحصیل ندادم ازدواج کردم حالا بعد ۱۰ سال تصمیم گرفتم درس بخونم ولی یه سریا منو تشویق میکنن که درس بخونم یه سریا هم تشویق میکنن که بچه دار بشم یدونه دختر هم دارم کدوم کار عاقلانه س تصمیم گیری برام سخت شده هم شرایط درس خوندنو دارم هم شرایط بچه دار شدنو کدوم بهتره  همسرم میگه بچه دار شیم قبلا با درس خوندنم مشکلی نداشت میگفت اگه دوست داری ادامه بده ولی چندوقته که نظرش عوض شده دلم میخواد جوری تصمیم بگیرم که بعدا هرکدومشو انجام دادم پشیمون نشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من هم بچه دار شدم هم درس میخونم.ولی درسم برام اولویت داره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2740

معلومه درس

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...

عزیزم برای درس هیچ وقت دیر نیست. ولی بچه دوم نباید فاصله اش با دختر اولت زیاد بشه... اینجوری هم بازی آن یا بالاخره بیشتر به درد هم می خورن... برای دختر اولت خیلی خوبه ... و همینطور سن خودت بالا می ره و  واسه بچه دوم دیر میشه

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2706