2737
2739
عنوان

دیدار با مادر نامزد

324 بازدید | 11 پست

بچه ها من قبلا میرفتم آموزشگاه خواهر دوست پس‌رم

اونجا بهم درس میداد

پسره رفته از ایران و هنوز باهم ارتباط داریم

چند وقت پیش خواهرش عروسی کرد من برای احترام یه چیزی براش خریدم.بعد دیگه پرسیدم از پسره که خواهرت کی هست آموزشگاه که براش بفرستم اونم رفته بهش گفته من کادو خریدم. خواهرش منو دعوت کرده آموزشگاه ناهار بخوریم.

بعد  بهم گفت خواستی بری بگو . مامانم گفته میخوام ببینمش.

مامانشم اینطوریه که دیشب بهش زنگ زده بود پسره گفت که مامان میخوام زن بگیرم مامانشم گفت میرم به سارا میگما.منو میگفت

من سنم کمه و نمیدونم حققتا رفتن درسته یا نه

چیکار کنم فکر میکنم رفتن درست نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با مادرت درمیون بذار حتما

خواهرشوهر من قبل عقد با همسرش یک سالی با هم معاشرت داشتن مادر همسرش یه بار اومد خونه پدرشوهرم برا دیدنش

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
عزیزم میخوان ببیننت دیگه  لگد ب بختت نزن  برو خوشگل کن

ببین از نظر ظاهری ازشون خوشگل ترم ولی از نظر طرز برخورد اصلا خوب نیستم

یعنی اینطوریم که ده تا کلمه هم نمیتونم حرف بزنم

اون تایمایی که به مامانش زنگ میزنه انقد ازم تعریف میکنه من میگم الان مامانه منو ببینه بد میخوره تو ذوقش🥲

2738
از ایران رفتن؟؟؟ بروووووووووو مخصوصا اط طریق ازدواج عالیه

منم خانواده ‌م خارج ایران هستن

از این نظر اصلا بهش فکر نمیکنم

نرم مامانش فکر کنه آویزونم🥲

خب نمیخواستی کلا ازدواج کنی چرا وارد رابطه شدی😐😂 ک اخرش جدا شین؟ منم دیدگاه خوبی ب ازدواج ندارم ...

دوستی دانشجویی بود عقلم کم بود 

برای اون خیلی جدی شد همه چی🥲

منم دوسش دارما ولی دیدن مامانش  بنظرم دیگه خیلی زیاده

با مادرت درمیون بذار حتما خواهرشوهر من قبل عقد با همسرش یک سالی با هم معاشرت داشتن مادر همسرش یه با ...

مامانم همینکه باهاش دوستم رو میدونه ولی مخالفه.

قطعا مخالفت میکنه این رو هم.

بنظرم نرم پس بهتره