2733
2734
عنوان

بنظرتون باید🙃🫠 به رابطه ای که خود پسره خودش تمومش کرده برگردیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دارم میمیرم از بغض صداش تو گوشمه

دلتنگی دلیل خوبی برای ادامه ی اشتباه نیست

گاهی خودمونیم که فرصت نمیدیم طرفمون متوجه اشتباهش بشه تا رابطه به مسیر درست برگرده

صبر کن لطفا و اینقدر پیشقدم نشو

2731
پسر و دختر نداره اشتباه از هر کس باشه بلید برای ادامه رابطه معذرت خواهی کنه. پسرا واسه دختری مثل من ...

من خودم بهش گیر دادم ولی فحش ندادم لازم عذر خواهی کردم ولی بلاکم کرد قلبم داره میترکه از غصه

حالا اینکه همیشه پسر ها معذرت خواهی بکنن درست نیستش. ولی به عنوان یک پسر چون دیدم که پسرای دور یکسر ...

سلام وقتتون بخیر باشه ..

داداش من یه سوالی داشتم ازتون میتونم درخواست دوستی بدم؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
تقصسر دختراست ک اجازه میدن وگرنه پسرا له له میزنن واسه دختری ک سخت به دست بیاد

اون مال بیست سال پیش بود الان پسرایی که دختر بازن یک دختری نتونن مخش بزنن میرن دختر بعدی

۲۱ ۲۲

چون دلم واست سوخت میگم بهت اون الان به چشم یه ایستکاه موقتی بهت نگاه میکنه و مطمئنا به قول پسره که اینجا مست گذاشته بهت میخندن با دوستاش.

دل بکن یه بار تمومش کن من تجربه نداشتم ولی میدونم سخته خیلی ولی یدفه ای برو زمان میبره ولی درست میشه تو رو خدا به این پسرای بدرد نخور وابسته نشید آبجیای گلم بخدا فقط واسه سرگرمی‌ باهاتونن

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
به خدا چون تو جمع رفیقام این حرفا هستش بهت میگم. اون حتما هعی میشینه تورو مسخرت میکنه.با خودش این م ...

بخدا واقعا نمیدونم چرا منی که انقدر باهاش سازگاری میکنم باهام بد میکنه چرا خوشش میاد اینطوری آزارم بده از اذیت شدن من لذت میبره؟

بعد تازه میتونه کسی مثل من پیدا کنه؟وقتی اینهمه در رو روم میبنده بعدا خودش پشیمون نمیشه بخواد برگرده؟از نظر تو بنظرت خودش پشیمون نمیشه ک رفته؟

هیچوقت خودت رو کوچیک نکن. هر چیزی یه حدی داره همون اندازه که خودت پیشقدم میشی طرف مقابلت هم باید بش ...

هر چی داشتمو زیر پاهاش له کرد رفت 

بعد من دختری نبودم به هر کسی دل ببندم دوستانم میان پیام میدن چیزی خودش دیدی اصلا حتی جواب نه یا چیزی نمیدم 

بعد این منو داره باهام اینطوری میکنه 

اون مال بیست سال پیش بود الان پسرایی که دختر بازن یک دختری نتونن مخش بزنن میرن دختر بعدی

ما داریم راجع به مردا صحبت میکنیم نه پسربچه های دوزاری

حال خوب می‌خواهی؛ رها کن هر چه که تو را می آزارد و خود را به خدا بسپار♡
2706