2733
2734
کاش هر کسی معلم نمیشد واقعا.

چته کمر بستی واسه دعوا

الان چه معنی داره میای تاپیک به دعوا

میکشی تبریکت و بگو برو

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
ممنونم عزیزدلم عزیزم بگو استرس نداشته باشه که همون استرس می‌تونه همه چیز رو خراب بکنه آزمون‌های است ...

معلم ریاضی هستید؟ پسر منم نهمه،اگه فقط تمرینهای کتاب رو بخونه می‌تونه نمره خوبی بگیره؟ یا خارج از کتاب هم ممکنه بیاد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه نااااز😍 من معلم عشایری ام. بچه ها برام جوراب و عطر و آینه آوردن. چقدر لطیف و بامحبتن همه‌شون. طف ...

عزیزم چه قلب‌های پاک و بی‌ریایی دارن که واقعاً با کمترین امکانات خواستن محبتشون رو نشون بدن

امیدوارم شمام همیشه موفق باشین چون ارزش کار شما رو با هیچ هدیه‌ای با هیچ پولی نمیشه جبران کرد🩷🩷🩷

برا من گوزم نیوردن🤣

پی وی!

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

کلاس اول بودم معلممون گفت فردا روز معلم کادو بیارین کتاب نیارین.. هنوز یادمه بابام پول نداست رفت یه دسته گل خرید.. ولی بازم کتابم کادو کرد. که ببرم.. بردم.. گفت مگه نگفتم کتاب متاب نیارین.. چقدر بدم اومدازش

2740
چقدر دلم خواست جات باشم❤️❤️❤️

عزیزم شما لطف دارین من برای این جایگاه و این زندگی خیلی سختی‌ها کشیدم و مطمئناً اون موقع دوست نداشتین جای من باشین

من الان شاید احساس آرامش داشته باشم خدا را شکر ولی سال‌هایی بود که شب‌ها نمی‌تونستم از شدت استرس از شدت فشار کاری و آینده‌ای که معلوم نبود چی میشه بخوابم

زندگی همه بالا پایینی داره و این یک جزئی جدایی ناپذیر از زندگیمونه مثل مرگ که تو هیچ وقت نمی‌تونی بگی زندگی من سراسر سختیه یا سراسر خوشیه

عزیزم چه قلب‌های پاک و بی‌ریایی دارن که واقعاً با کمترین امکانات خواستن محبتشون رو نشون بدن  ا ...

ممنونم. همچنین شما. معلمی هرجایی و به هر شکلی باشه پر از زیبایی و البته چالشه. خدا بهتون خیر و برکت بده.

2706