2737
2739

حضوری رفتن واقعااا خیلی بهتر و تاثیرگزار تره 

ولی فیلم و سریال زیاد ببین خیلی تاثیر داره

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب چطوری 

دست بزنید برام ذوق کنم.
بخش اول:
منابع استفاده شده به ترتیب زمان:
جنرال:
دو ترم کلاس زبان (نمی‌رفتم سنگین تر بود واقعا)
زبان عادی مدرسه در‌حد خیلی معمولی خوندن
لرنیت سطح B2 و C1 (اینو یه سال پیش استفاده کردم و کلن سطحش از آیلتس خیلی پایین تره - سطح c1 این نرم‌افزار به زور b2 هم نیست - البته اون‌‌موقع منم پایین تر بودم برای شروع خیلی خوب بود - از بخش کوییزش استفاده نکنید به درد آیلتس نمی‌خوره)
کتاب داستان (حالا کتابش فرقی نداره دو تام‌ بیشتر نخوندم) اکانت نتفلیکس (معمولا زیر نویس انگلیسی روشن بود - خیلی زیاد فیلم انگلیسی دیدم از ۲ سال پیش)
ربات تلگرامی بین‌المللی @ chatbot (می‌رفتم خارجی پیدا می‌کردم انگلیسی چت کنیم - احساس می‌کنم تاثیر گذار بود - زیاد وقتتون رو توش تلف نکنید - متاسفانه اکثر کاربرا زبانشون از خودتون بدتره - هرچی بود از مینی چت بهتر بود)
پادکست power by A. J. Hoge (حالا جدا از بحث آموزش زبان،‌ محتوای خیلی جالبی داره)
درس های گرامری دهکده زبان (کافی نیستن و به شدت خلاصه‌ن - البته همین ک خلاصه بودن باعث شد سریع جمع بندی کنم)
ادامه دارد...

2740
کلا سرچ کنی کلی پیج بالا میاد برات تو یوتوب و بیشتریاشون خوبن و کلا فیلم‌های پربازدید اول میاد بالا ...

زدم یوتیوب ولی چون اصلا سابقه نداشتم گیج میشم ی پیج خوب میخوام

‌

بخش دوم:

کتاب گرامر بتی آذر آبی (به شدت موثر - گرامر رو در مغزم جا انداخت)

توجه: برای یادگیری گرامر، خواندن کتاب‌ آموزشی کافی نیست. شما باید کتاب داستان بخونید، حرف بزنید، چت کنید، فیلم ببینید، تا گرامر بشینه توی کله‌تون.

پادکست های bbc 6 minute learning English (اکیدا پیشنهاد می‌شود - هر پادکست رو‌۴-۵ بار گوش می‌کردم کلمات جدید رو هم مینداختم رو لایتنر - کلن ۲۵ تاشو وقت کردم استفاده کنم)

کتاب های صوتی (تمام کتاب های هری پاتر - تو ماشین‌، تو مترو، در حین ورزش، سر کلاس دانشگاه 😐😁، در زمان‌های مرده گوش میدادم)

بوسو پرمیوم سطح B2 و C1 (واقعا نمی‌دونم چقد موثر بوده اگر وقت ندارید بیخیالش شید)

یوتوب انگلیسی روزی نیم‌ساعت (دو ماه آخر - هر موضوعی که فکر کنید)

۴۰۰۰ واژه ضروری (واجب شرعی - با لایتنر خوانده شود - با یه بار خوندن عمرن‌ یاد نمی‌گیرید - انقد پروسه‌خوندنش طولانیه من هنوزم ۵۰۰ تا از کلمه های سختشو بلد نیستم - من املای کلماتش رو‌ هم کار می‌کردم)

اختصاصی آیلتس:

کمبریج ۱۱ تا ۱۸ در سایت چینی (اوجب واجبات - آزمون کامل ۲ ساعت و نیم + یک ساعت تصحیح و بررسی علت غلط زدن ها - یک ماه آخر - روزی یه آزمون)

ویدیو‌های سایمون (ریدینگش خیلی مهمه - رایتینگ هم خوبه - دو تای دیگه زیاد مهم نیستن)

تکنیک های ریدینگ در یوتوب IELTS advantage

دوستان کلن ریدینگ خیلی تکنیکیه بر خلاف سه تا بخش دیگه

ویدیو‌ یوتوب زیاد دیدم الان یادم‌نمیاد اسم خیلیاشونو

چت جی پی تی (صرفا جهت تصحیح رایتینگ)

سرچ در گوگل (برای موارد خاصی که نمی‌فهمیدم. مثلا کجا ها باید ویرگول بذارم)

اپ‌ اسیستنت + پارتنر (خدا وکیلی عجب پارتنرای جیگری هم داشتم - روزی یک ساعت یک ماه آخر - تمام سوالات تسک ۲ و ۳۰-۴۰ درصد تسک ۱ و ۳ کار شد - تسک‌دو چون ضعیف بودم اولویتم‌ بود)

منابع همینا بود ولی چند تا نکته دیگه‌ رو هم بعدا می‌نویسم.

ادامه دارد...

دست بزنید برام ذوق کنم. بخش اول: منابع استفاده شده به ترتیب زمان: جنرال: دو ترم کلاس زبان (نمی‌رفتم ...

😂😂👏👏👏

اها من هلو تاک رو شنیدم اپ  . 

اینایی که گفتیو نمیشه ی پیجی چیزی معرفی کنی تدریس کرده باشه

‌

کتاب های mindset رو تهیه کن از شماره ۱ تا ۳ مطالعه کن

پادکست های 6 minutes English رو دانلود کن گوش بده 

دائم خودت رو درگیر کن با موسیقی و فیلم

داخل اینستا پیج های انگلیسی زبان رو فالو کن

دیکشنری خوب نصب کن و معنی هر لغتی که نمیدونی رو سرچ کن و بنویس و تلفظش رو چندین بار گوش بده هیچ وقت تلفظ رو به فارسی ننویس که یاد نمیگیری

من آیینه تو هستم...
بخش دوم: کتاب گرامر بتی آذر آبی (به شدت موثر - گرامر رو در مغزم جا انداخت) توجه: برای یادگیری گرام ...

من اصلا هزینه کتاب اینا ندارم برای همین دنبال پیج یوتیوبم

‌
زدم یوتیوب ولی چون اصلا سابقه نداشتم گیج میشم ی پیج خوب میخوام

بزار کتابم دیدم بهت بگم اسمش تو اینترنت بزنی سایت داره کتابش میتونی رایگان استفاده کنی

و یوتوب هم رفتم دیدم میام همینجا بهت میگم

2706