2733
2734

اگه کسی سوالی داره بپرسه تا اونجا که بتونم جواب میدم فقط برای اپلای مقطع کارشناسی ارشد چون کارشناسی رو نمیدونم.

من آیینه تو هستم...
برای مقطع ارشد بهتره اپلای یا دکتری ؟ چقدر تمکن مالی میخواد ؟ و اینکه رشته های مهندسی شیمی کدوم&nb ...

برای مقطع ارشد بهتره چون ظرفیت ارشد نسبت به دکتری بیشتره و شانس قبولی هم بیشتر

من رشته شیمی رو اطلاع ندارم ولی رشته های مهندسی در اولویت قرار میگیرن برای فول فاند در اکثر کشور ها

کانادا استرالیا کشور هلی آسیای شرقی کره ژاپن

بورسیه های فول فاند هر سال ارائه میدن میتونی اپلای کنی

من آیینه تو هستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر احتمال گرفتن فاند هست برای ارشد ؟ 

من شنیدم احتمالش خیییلی کمه  

دکتری مستقیم بهتر نیست تا اقدام برای ارشد برای دانشگاه های آمریکایی؟ چون هم فاند میدن و هم پذیرشش راحت تره 

نظر شما چیه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
2731
ارشد آموزش زبان چقدر شانس مهاجرت داره؟

بستگی به رزومه داره و اینکه چه کشوری

شانس زیادی داره اگه رزومه پرباری داشته باشه نه تنها مدرک

من آیینه تو هستم...
بستگی به رزومه داره و اینکه چه کشوری شانس زیادی داره اگه رزومه پرباری داشته باشه نه تنها مدرک

کشور مهم نیست

رزومه هم تدریس داره هم مقاله هم کتاب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چقدر احتمال گرفتن فاند هست برای ارشد ؟  من شنیدم احتمالش خیییلی کمه   دکتری مستقیم بهتر ...

ببین دکتری رزومه خیلی عالی میخواد مثل مقاله و معدل خوب و نمونه کارهای قوی

اما ارشد خیلی بهتره دانشگاه های امریکا رو من زیاد اطلاع ندارم چون خودم کره هستم اما با این سوال کلی نمیشه بگی چقدر شانس هست با توجه به رزومه و نمراتت میزان شانس تو مشخص میشه

اگه فول فاند میخوای اول باید مدرک زبان داشته باشی دوم نمراتت بالای ۸۰ درصد باشه سوم فعالیت های خوب در زمینه رشتت انجام داده باشی و مدرک داشته باشی که شانس خوبی داشته باشی

من آیینه تو هستم...
2738
ببین دکتری رزومه خیلی عالی میخواد مثل مقاله و معدل خوب و نمونه کارهای قوی اما ارشد خیلی بهتره دانشگ ...

جسارتا چ رشته ای میخونید ؟

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
کشور مهم نیست رزومه هم تدریس داره هم مقاله هم کتاب

هر کشوری شرایط خودش رو داره اول باید انتخاب کنه کجا میخواد بره

برای بعضی بورسیه ها مدرک زبان اجباریه برای بعضی ها نه

خیلس کشورا دوره زبان ارائه میدن بعضی های دیگه نه

اگه رزومش خوبه رشتش هم که زبان بوده کانادا اپلای کنه

من آیینه تو هستم...
کره کشور گرونیه  سلف فاند هستین ؟

من فول فاند گرفتم راستش الان همه جا گرونه ولی وقتی فول فاند بگیرین دولت کمک هزینه ماهانه پرداخت میکنه خب اینجوری آدم میتونه مدیریت کنه زندگیشو

دانشجو هم که باشی خوابگاه میدن پس نگران جا هم نیستی و دانشگاه ها سلف داره برای غذا با پرداخت هزینه کم میتونی یک ماه کامل غذا داشته باشی

من آیینه تو هستم...
من فول فاند گرفتم راستش الان همه جا گرونه ولی وقتی فول فاند بگیرین دولت کمک هزینه ماهانه پرداخت میکن ...

چقدر عالی  بله درسته ❤️

من فول فاند گرفتم راستش الان همه جا گرونه ولی وقتی فول فاند بگیرین دولت کمک هزینه ماهانه پرداخت میکن ...

سلام اسی خوبی

رفتی کره یا هنوز ایرانی؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2706