2733
2739

امروز رفته بودم روانشناس و یه خانم به ظاهر خیلی شیک و یه دختر بچه خیلی خوشگل با موهای بلند قهوه ای روشن و چشای رنگیم اونجا بودن بعد از اینکه رفتن منشی روانشناس که از قضا کم و بیش همو میشناسیم گفت مثل اینکه به این بچه توسط باباش تجاوز شدع بعد حضانت با باباهه بوده الان که پدرش مرده مادره تازه الان فهمیده 

چطور یه آدم می‌تونه همچین کاری کنه هدف این سوال فقط آگاهی خیلی از آدماس تا حالا اطرافتون پیش اومده ؟؟/

بعضی از پدرها حیوونن در مورد مادرم صدق میکنه

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

🥺🥺خدایا

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2740

ایشالله گور به گور بشه باباش 🤯

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
بعضی از پدرها حیوونن در مورد مادرم صدق میکنه

اتفاقا کار خوبی کرد بفهمیم ضاهر گول میزنه آدمو مگه به آشنای اون خانم ماجرا رو گفته اصلا به من چه

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
عادیه‌ اینا‌ خیلی از این بدترم‌ دیدم

تعریف میکنی؟

2706