2737
2734

پسری که دوسال باهاش تو رابطه ای

شرایط اون

۲۷ سالشه 

تک فرزنده

شغلش آزاده و‌درآمدش ثابت نیست ولی خب حداقل درآمدش بالا ۱۰۰ تومنه کلا از لحاظ مالی اوکیه

اخلاقش خوبه ، خیلی مهربونه ، متعهده من تو دوران دوستی هیچ چیز خاصی ازش ندیدم حتی ریززز ترین چیزهارو به من میگه طوری که گاهی حس میکنم اگه نگه و من تا این حد اگاه نباشم راحت ترم 

تنها اخلاق بدی که داره اینه که وحشتناک لجبازه یعنی اگه یک چیزی بگه امکان نداره ول کنه و بتونی قانعش کنی

از چهارماه بعد دوستیمون چندین بار حرف ازدواج و‌جدی شدن رابطه رو زد که من خیلی گارد داشتم و عصبی میشدم میگفتم من زیر ۲۶ سالگی ازدواج نمیکنم حتی فکرش رو هم نکن

و اما من

۲۲ سالمه

دانشجوعم

یک شغل کوچیک‌ دانشجویی دارم

وضع مالی خانوادم خوبه ولی از اون ها خیلییی پایین تریم

از لحاظ روحی روانی هم داغونم تو این خانواده احساس افسردگی دارم و افسرده هستم واقعا

هیچوقت و هیچوقت مسائل خانوادگیم رو بروز نمیدم البته از درون داغونم

و از ازدواج متنفر بودم و هستم ولی زیر فشار خانواده دارم تمایل به ازدواج‌پیدا می کنم و اینه که من رو می ترسونه از اینکه پشیمون شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله خوبه 

همه کامل نیستن ک

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2740
حتی اگه خودت بدونی داری فقط از رو اجبار و فرار از خونه قبول میکنی؟

عزیزم این همه مدت چرا با پسره دوستی؟؟ دوستی هم مجبورت کرده؟؟ یا از رابطه خوشت میاد یا نمیاد دیگه، رابطه ای که حلال باشه بهتره یا الان؟

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
هردومون اردیبهشتی ایم

چه عالی، فکر میکنم اونهایی که هم ماه  هستند ،درکشون نسبت به هم بهتره، لجبازی اردیبهشتی ها معروفه.

راستی تولد هر دوتون مبارک

انشا الله خوشبخت باشید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

اینطور که میگی خودت هم یه جورایی لجبازی

حالا چرا ۲۶ سالگی؟ تا ۲۶ سالگی اتفاق خاصی قراره بیفته تو زندگیت که اون موقع باید ازدواج کنی؟

بعدم اتفاقا این که خوبه این بنده خدا معلومه قصدش واقعا ازدواجه، ینی تا ۴ سال دیگه باید صبر کنه که شما بشه ۲۶ سالت؟

شرایطش بنظر خوب میاد 

2706