2733
2739
عنوان

من مدرسه پسرونه نمیرم خیلی ناراحتم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 41 پست
پنجم ششم زیر دست یک نفر دیگه تربیت شدن  اول تا سوم تربیت شده خودت میشم این حرف خالمه و اون معل ...

من بچه های کوچیک دوس ندارم باهاشون ارتباط نمیگیرم البته این  مسئله به علایق معلما بستگی داره من خودم دوره اول دوس ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من منطورم گوگولی بودن نیس دارم از شلوغی پرخاشگری شون حرف میزنم معلمان  مردبهتر از پسشون برم ...

بچهای الان دیگه مث قبل نیستن بی نزاکت شلخته تو مدارس دولتی خیلیا بددهن و بی ادب هستن یچیزی هم بهشون بگی اون مادراشونو میارن گیس و گیس کشی ولی دخترا واقعا نیستن اینطوری 

ووووی ،انقد پسربچها باحالننن،عااشق تخیلاتشونم🥺🥺 مخصوصا پایه اول دوم ،انقد ریزه میزه هستننن،اگه با ...

نه بحث بامزه بودن نیس منظورم اینکه پسرا با معلم اقا راحتتر کنار میان و علایقشون بهم شبیه تره ، کنار اومدن با سی چهل تا پسر سخته

2731
بچهای الان دیگه مث قبل نیستن بی نزاکت شلخته تو مدارس دولتی خیلیا بددهن و بی ادب هستن یچیزی هم بهشون ...

مخصوصا پسرای الان خیلی از مسایل جنسی سر درمیارن حتی ابتدایی هاشون 

نه بحث بامزه بودن نیس منظورم اینکه پسرا با معلم اقا راحتتر کنار میان و علایقشون بهم شبیه تره ، کنار ...

اتفاقا تا جایی که من دیدم از معلمای اقا متنفرنننن،مخصوصا پایه اول تاسوم،پسربچه زیاد داریم تو خانواده ،مخصوصا همین سنا،یکی داریم کلاس پنجمه از الان غصه سال بعدشو داره ک میخوان ی معلم مرد ببرن براشون،همش میگه کاش خانم فلانی باشه

تا حالا امتحان کردی؟

بله مدرس زبان بودم یه مدتی چند تا شاگرد پسر داشتم خیلی بددهن بودن و از مسایل جنسی سررشته داشتن مثلا من میشنیدم میگفتم خانم  چه م.......مه های بزرگی داره از مال فلانی گنده تره و حرفای ناجور پایین  تنه ، ولی خداشاهده تو چهار سال کار با دخترا اونم تو مدارس دولتی شلوغ چنین چیزی ندیدم 

2738
اره فحشای زشت بلدن حتی تو گوش معلماشون میزنن

بله من در گذشته مدرس زبان بودم چند تا شاگرد پسر داشتم خیلی بی ادب بودن و از مسایل جنسی سردرمیاوردن ولی چهارساله با دختر تو مدارس شلوغ کهر کردم چنین چیزی ندیدم

بله مدرس زبان بودم یه مدتی چند تا شاگرد پسر داشتم خیلی بددهن بودن و از مسایل جنسی سررشته داشتن مثلا ...

نه منظورم با بچه های کوچیک کلاس داشتین اونا خیلی معصومن البته تا قبل از دوره مجازی 

درسته 

اتفاقا تا جایی که من دیدم از معلمای اقا متنفرنننن،مخصوصا پایه اول تاسوم،پسربچه زیاد داریم تو خانواده ...

ولی معلمهای خانم اکثرا سخت شونه با پسرها کار کنن مدیر مدرسه قبلی من معلم پسرا بود خودشم قاطی کرده بود میگفت بخاطر کار با پسرا  خشن و بداخلاق شدم ، و یه بدی دیگه هم داره اینکه پسرا خیلی زود به مسایل جنسی میرسن من سالها پیش مدرس زبان بودم پسرها همش درمورد اندازه و سایز م......مه و ..... حرف میزدن خیلی ناراحت میشدم

ولی معلمهای خانم اکثرا سخت شونه با پسرها کار کنن مدیر مدرسه قبلی من معلم پسرا بود خودشم قاطی کرده بو ...

اها بله درسته،بالاخره شما تجربشو دارین

امیدوارم هرچی درسته اتفاق بیوفته

2706