2733
2739
عنوان

ناشناس-پسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 62 پست
هن؟

حرفت منو یاد دیروز انداخت

دیروز تو مسیر رفتم داخل یه فروشگاه یه پیرمرد بود لوازمی که احتیاج داشتم برداشتم گذاشتم حساب کنه چشمم خورد بهش دیدم دهنشو باز کرده چنان خمیازه میکشه که من لوزالمعدشو دیدم 😐 بعد گفتم ببخشید اینارو حساب کنید من برم برگشت با تعجب گفت هَن؟😮 منو میگی خدایی نتونستم خودمو نگه دارم رفتم زیر یه عالمه خندیدم 🤭😂 لحنش خیلی خوب بود 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

تام؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین آدمای ناشناس،

میان به صورت ناشناس پیام میدن،

و چند تا پیام ردو بدل میشه بر همینه نه .

همینه معنی خاصی ندارع،صرفا بر سرگرمی

گاهی اوقات میذارم که چند ساعت پیش یدونه گذاشتم،

اونجا هم اگه هر دو طرف بخوان بیو میدی .

بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف، من ته مردابم.N;
2706