2733
2739
عنوان

طرز برخورد پدر و مادر 🙂 دلیلش رو متوجه نمیشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 45 پست
چند بار گفتم به مادرم ولی تغییری نمیبینم  دیگه حرف نمیزنم باهاشون قبلنم من کلا زیاد صحبت نمیکر ...

نمیشه کاری کرد باید کنار بیای چون اگه رفتار بدشونو می‌پذیرفتن انجام نمیدادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا از بچه های خوش برخورد سواستفاده میکنن  اما قدر بچه های پررو رو میدونن

دقیقا 

یکی دیگه اعضای خانوادمون قرار بود درسای مدرسه رو پاس بشه واسش یه چیز بزرگ میخاستن بگیرن واسه گرفتن نمره ده 

بعد من تو دانشگاه معدلم بالای نوزده شده یدونه افرین نشنیدم 😐 البته من برای خودم تلاش میکنم ولی خب واقعا با بقیه پدر و مادرا مقایسه میکنم میبینم چقد تعریف الکی میکنن از بچه هاشون 

بی خیال  تو این سن آدم از دست پدر و مادرش دلخور میشه ولی چند سال بعد متوجه همه چی میشی ، قدرشو ...

حس میکنم حسادت میکنن بهم این حسو دریافت میکنو 

بچه نیستم بیست سالمه 

2731

مشکل ما دهه هشتادی ها با پدر و مادرمون اینه که مارو واقعا دوست دارن و میخوان بهمون کمک کنن و به خیال خودشون خیر و صلاحمون رو میخوان که البته شکی درش نیست اما نمیتونن کمکمون کنن چون یک عقایدی دارن که کاملا مخالف عقاید ما هستش و اینکه فکر میکنن هر چی که میگن درسته به ما میگن که انسان ممکن الخطا هست(معادل فارسی براش پیدا نکردم😅) اما قبول ندارن که خودشون هم اشتباهاتی دارن و با اشتباهاتشون بچه هاشون رو اذیت میکنن. 

من با مامانم خداروشکر مشکل زیادی ندارم و درکم میکنه اما با بابام خیلی داستان دارم بیش از حد حساس هستش و طرز فکرش یکم قدیمی هست اما نطمئنم گذر زمان همه چیز رو درست میکنه

دیدم که میگم😉

شما احتمال زیاد همسن منی فقط بهت بگم با مامانت اصلا دعوا نکن چون دعوا اوضاع رو بدتر میکنه  

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است
چند بار گفتم به مادرم ولی تغییری نمیبینم  دیگه حرف نمیزنم باهاشون قبلنم من کلا زیاد صحبت نمیکر ...

اشتباه میکنی صحبت بکن ولی دعوا نکن

تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است                                          باش فردا،  که دلت با دگران است
کمتر باهاشون صحبت کن هروقت دلشون برات تنگ شد و اومدن سمتت اونوقت باهاشون صحبت کن

من تو حالت عادیم کم حرفم 

نه دلشون تنک نمیشه فقط تو این حالت میگن که یه بار بیا بشین بپرس چی شد چی نشد چی کار کنید 

2738
مشکل ما دهه هشتادی ها با پدر و مادرمون اینه که مارو واقعا دوست دارن و میخوان بهمون کمک کنن و به خیال ...

درسته ولی منم با مامانم مشکل ندارم خیلییییی راحتم ولی این نگرانیای بیش ازحد واقعا اعصابمو داغون میکنه

با 21 سال سن واسه بیرون رفتن با رفیقم هردفعه داستان دارم ن ک بگه نرو یا زود بیا و اینا ولی همش نگرانه جای خلوت نرین حواستون باشه همش نخندین کلیییی گیر 😂🤦‍♀️ دیگ اعصابم ضعیفه بخدا 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

استاندارهاشون بالاست

خیلی ازت انتظار دارن

زیاد تو رو کم میبینند

کاری نمیتونی بکنی. همین جور که هستند بپذیرشون. عمدا نمیکنند . اینم یه جور اختلاله که اتفاقا توی والدین رایج هم هست

خب خودت گفتی دیگه چون زیادی اروم ومهربونی هیچ وقت احتمالا کارات رو تعریف نمیکنی منم همیشه جر بهترینا بودم ولی هیچ وقت اب وتاب نمیدادم وای من اینکار رو کردم الان شده وظیفم ولی مثلا دختر فامیل یه سالاد درست کنه میان میکنن تو چشم ما سعی کن یکم جدی تر‌وبداخلاق تر باشی به نظرم خیلی بهتره

مشکل ما دهه هشتادی ها با پدر و مادرمون اینه که مارو واقعا دوست دارن و میخوان بهمون کمک کنن و به خیال ...

نه میدونی مشکل من این چیزا نیست 😅 

دعوا اصلا من پدر و مادرم هیچ وقت نمیکنم فقط چند بار به مامانم گفتم مثلا وقتی سوال میپرسم لطفا ارومتر جواب بده و اینجور حرفا 

من سر اون مسائلی که شما فکر میکنی مشکل ندارم چون خودم شخصیتی دارم که یا درحال درس خوندنم یا دانشگاه یا زبان یا ... و اصلا اهل بیرون رفتن تنهایی نیستم و مهمونی با خانوادم میرم 

من میگم دوست دارم یه تعریفی بشنوم مثلا لباست بهت میاد یا فلان اخلاقت خوبه یا ... بقیه تعریف میکنن ازم مادرم معتقده وقتی بقیه دارن تعریف میکنن چه نیازه ما بگیم 😐

اشتباه میکنی صحبت بکن ولی دعوا نکن

من اصلا تو عمرم دعوا نکردم و نمیکنم مخصوصا با پدر و مادرم که مهمترین ادمای زندگیم هستن 

فقط چندبار به مامانم گفتم وقتی سوال میپرسم ملایم حواب بده و ... 

درسته ولی منم با مامانم مشکل ندارم خیلییییی راحتم ولی این نگرانیای بیش ازحد واقعا اعصابمو داغون میکن ...

نمیدونم چی بگم شاید ما اگه ی روزی مادر بشیم از مامان باباهای خودمون هم سختگیرتر بشیم ولی چون توی شرایطش قرار نگرفتیم همش با خودمون میگیم که من ب بچم کمتر سخت میگیرم. 

من ۱۵ سالمه مامانم در کل آدم سختگیری نیست اما بابام چرا یعنی اگه بابام اوکی باشه من هیچ غمی ندارم 

منم دلم میخواد با دوستهام برم بیرون یا اصلا چرا بیرون رفتن با دوستان کلاس زبانم رو اجازه ندارم تنها برم البته خودم راضی ام که اجازخ ندارم با دوستام برم بیرون چون دو سال دیگه کنکور دارم رشته م هم ریاضی فیزیکه و واقعا نمیخوام درگیر این بشم که نتونم به دوستام نه بگم و اینها. 

یا مثلا من اینستا و تلگرام ندارم همه اپلیکیشن های گوشیم ایرانی هستن. 

2706