2733
2739
عنوان

شوهری ک بعد عروسی عوض میشه ؟

169 بازدید | 26 پست

شوهری ک بعد کلی سختی میرسید بهم ، بعد عروسی عوض میشه جوری ک دوروزم گریه کنی نگاتم نمیکنه! دیگرانو اولویت میده ، ناراحتیت براش مهم نیست ، ناراحتی خانوادش مهمتره ، اهل کادو خریدن نیست و خیلی راحت میگه ندارم ، اهمیت نمیده ب حرفت و... این مریضه؟؟؟؟ 

مریض نیست بازیگر خوبیه قبل ازدواج خود واقعیشو نشون نمیداده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید تو خودتو دوس نداری و ب خودت اهمیت نمیدی و زیادی محلش گذاشتی پرو شده

اره من خیلی عاشقش بودم خیلی زیاد ، و از خیلی چیزا گذشتم .... پدرمم مخالف ازدواج بود فکرمیکردم این منو رو سرش میزاره و عشق میفهمه ، تو نامزدی بد نبود ، بعد عروسی عوض شد کلا ک تعجب میکنم واقعا 

2740
اول باید به درک‌شناخت رسید بعد چنین گفت

ازدواج مث هندونه دربسته هستش هیچکس تو نامزدی خودشو بد نشون نمیده ولی بعد ازدواج چون ۹۹ درصد مردا حق طلاق رو به زن نمیدن و خیالشون راحته که هر جور رفتار کنن زن مجبوره تحمل کنه مگر اینکه دلیل قانع کننده برای دادگاه داشته باشه بخاطر همین روی واقعیشونو نشون میدن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ازدواج مث هندونه دربسته هستش هیچکس تو نامزدی خودشو بد نشون نمیده ولی بعد ازدواج چون ۹۹ درصد مردا حق ...

مج جنگه؟

پیشنهاد میدم  قبل ازدواج کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو مطالعه فرمایید

وای یعنی تو ازدواح حتی از قبل هم بشناسین همو بازم بعد ازدواح از این اتفاقا میفته ؟؟

اشتباهه اگه مشاوره نرید ، مشاوره درست حسابی 

طرحواره شناسی و تست شخصیت 

تا نامزدی ادم کاری و احساسی ب نظر میرسید 

الان ۱۸۰ درجه عوض شده 

تنبل خود رای خودخواه و اصن براش مهم نیست ناراحت بشی 

رفتیم مشاوره الان ، گفت ۱۸۰ درجه باهم فرق دارید ، اشتباه کردید نیومدید قبل ازدواج !

من کور بودم و عاشق ! 

اشتباهه اگه مشاوره نرید ، مشاوره درست حسابی  طرحواره شناسی و تست شخصیت  تا نامزدی ادم کا ...

وای عزیزم امیدوارم زندگیت رو به راه و خوب بشه خیلی ممنونم از نصیحتی ک کردین 

مج جنگه؟ پیشنهاد میدم  قبل ازدواج کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو مطالعه فرمایید

خوندم به دردم نخورد

نه جنگ نیست منم نگفتم آقا به خواست خودش این کارارو میکنه نه اون اصلأ متوجه رفتاراش نیست به نظر خودش کار درستی میکنه ولی خب در کل تا با یکی زندگی نکردی اخلاقش دستت نمیاد

نامزدی و اینا بهانست

2706