2737
2734
عنوان

میخاد حتی با بخشیدن مهریه طلاق نده عذاب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 96 پست
دقیق منم توی این وضعیت هستم  من برم دنبالش ولی اگ اون دیگ مثل قبل نخاست چی  من تلاش کردم ...

تو تلاشتو بکن ...حداقل آینده پیش وجدان خودت ناراحت نیستی ..... ببین مردا اول زندگی خیلی دهن بین هستن ...نمونه اش شوهر خودم ...باورت میشه من بلافاصله دو سال بعد از عروسیم اونقدر تو گوش شوهرم خوندم انتقالی بگیره بریم شهر دیگه تا بالاخره رفتیم یازده سال دور بودم امواج خانواده اش کمتر به زندگیم می‌رسید....ببین ۵ سال اول زندگی مثل راه رفتن رو لبه تیغه با یه لغزش نابود میشه زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تلاشتو بکن ...حداقل آینده پیش وجدان خودت ناراحت نیستی ..... ببین مردا اول زندگی خیلی دهن بین هستن ...

ممنونم از لطفتون 

ارهه حتما این کارو میکنم ک حداقل بعدش بدونم من تلاش مو کردم دیگ بقیه شو میسپارم ب خدا دیک هرچی خودش صلاح دونست 

2731
ارهه خیلی خیلی خیلی  شوهر منم ی ادم عقده ای  بهش بگی تو باید تلافی کنه از اینش میترسم

عزیزم بالاخره شما سه سال باهم بودین مطمعن باش دوست داره ولی غرور داره هر طور شده پیداش کن باهاش حرف بزن یا یه بزرگتر عاقل از خانواده شوهرت پیدا کن بره واسطه بشه نذار زندگیت خراب بشه که یه عمر توسری خور خانواده خودت بشی 

2740
دقیق وکیل ی جوری بود فقط مثل ماست وایساد منو نگاه کرد فقط گفت خانوم خودش رفته همین من بگر کلانتری دا ...

خب پس...اگر پول داده بود کاراشو میکرد مال منم مثل ماست نگاه کرد آخر که حرفامو زدم گفت اینا خانواده ی خوبین یعنی خانواده ی عنتر شوهرم بعدم یه صورتجلسه نوشته بود که آره خانم دیر اومده که همه چیز به نفع من تموم شد اونم کاری نتونست بکنه پیش قسط باید بده که نداده توش زاییدن خانوادش فعلا فرار میکنه...خود من وکیل همین جوری داشتم میگفت آره برو توافق کن تموم کن بره منم قبول نکردم 

ببین تاپیک هات رو خوندم بنظرم شوهرت اگر ذره ای دوستت داشت نباید سر یه عکس پروفایل اینجوری دعوا راه مینداخت با خودت صادق باش خودتو گول نزن الانم میخواد یه بلایی سرت بیاره که یا بری عذر خواهی کنی یا مهریه ات رو ببخشی مگه الکی این همه وقت عمرت رو پاش گذاشتی بدون مهریه طلاق بگیری؟!!!برو شکایت کن بگو از خونه بیرونم کرده اگر زیر بار نرفت برو تو خونه ات بشین یا رابطه تون درست میشه یا میکشه به طلاق ولی تو نباید اونی باشی که خونه رو ترک کرده شوهرت نظامی هست پشتش گرمه میخواد عین آب خوردن طلاقت بده بدون هیچ پشتوانه ای گولشو نخور همین فردا برگرد خونه ات اگرراه ندادن باپلیس برو 

ببین تاپیک هات رو خوندم بنظرم شوهرت اگر ذره ای دوستت داشت نباید سر یه عکس پروفایل اینجوری دعوا راه م ...

اره استارتر اینم یه راهشه برو برگرد خونت زندگی تو بکن نفقه ات رو هم بگیر خرج کن محل سگ هم به شوهرت نده اگه اون میخواد عذابت بده توهم عذابش بده بالاخره یا پشیمون میشه و اوکی میشین یاهم خسته میشه و طلاقت میده

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
عزیزم بالاخره شما سه سال باهم بودین مطمعن باش دوست داره ولی غرور داره هر طور شده پیداش کن باهاش حرف ...

اخ هیچ کس بزرگ تر نیست هیچ کس من ک ندارم مال اونم نمیدونم ا۱لا کجا میشن 

خودم باید برم حرف بزنم دلی میترسم خب از روی غرورش با من حرف نمیزنه دادگاه چزا نمیاد وکیل چرا گرفته

2706