2733
2739
عنوان

قرص لاغری چه مارکی بگیرم خوبه؟

58 بازدید | 9 پست

سلام عشقای من خوبید

من وزنم زیاده حدودا ۱۱۰ کیلو هستم و خیلی اذیت میشم کسی اطلاعی از نوع قرص لاغری داره و من به خاطر شکستگی زانوم دکتر گفته باید سریع وزنتو کم کنی و نمیتونمم ورزش کنم چیکار کنم وزنم بیاد رو ۷۵ ممنونم ازتون

گلوریا، الفا اسلیم، بلک اسلیم، ایزی اسلیم (غیرمجازا) 

داروخانه ای ها:  نیچرفیت، اسلیم مکس، اسلیم تکس، هزال، زیره و لیمو، ال کارنتین، زنوور

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میگن غیرمجاز ها شیشه دارن.آره؟ 

ن من خوردم ابجیمم خورد نداشت 

شیشه ک ن ولی ی گیاهی ک ازش داخل اینچیزاهم استفاده میشه داره ولی شیشه نه 

ما خوردیم عوارض ابدا نداشت خواهرمم حدودا 12 کیلو کم کرد 

خودمم با دوتا سه تا دونه کپسول پنج کیلو کم کردم راحت 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2731
کدومش رو شما استفاده کردین؟ بی خوابی نیاورد براتون؟

جفتشو 

گلوریا چرا س چهارشب اول بیخوابی و خشکی دهن اورد البته من دیرمیخوابم ولی شب اول بجای اینکه صبح زود بخور پنج عصرخوردم قشنگ تا فرداشب بیدار بودم😂

اشتهارو 13/14 ساعت کامل میبست ولی ن جوری ک غذا کلا نخوری حالت بدشه ولی اصلا اشتها نداشتم 

جفتشو  گلوریا چرا س چهارشب اول بیخوابی و خشکی دهن اورد البته من دیرمیخوابم ولی شب اول بجای این ...

من یبار از عطاری گرفتم مارک نداشت گفت دست سازه

فکر کنم دو روز نخوابیدم

اضطراب و استرس و بی قراری شدید هم داشتم.انرژی فوق العاده. دلم میخواست فقط کار کنم😁

من یبار از عطاری گرفتم مارک نداشت گفت دست سازه فکر کنم دو روز نخوابیدم اضطراب و استرس و بی قراری ش ...

دست ساز اصلا نگیر مخصوصا از عطاری، معلوم نی توش چیه همسامون هم گرفت دورازجون شما کارش ب بیمارستان کشید تست اعتیادشم مثبت شد 

2740
دست ساز اصلا نگیر مخصوصا از عطاری، معلوم نی توش چیه همسامون هم گرفت دورازجون شما کارش ب بیمارستان کش ...

حدس میزدم شیشه داشته باشه.ولی بیمارستان کشید خیلی بده

مرسی از راهنماییت عزیزم❤️

حدس میزدم شیشه داشته باشه.ولی بیمارستان کشید خیلی بده مرسی از راهنماییت عزیزم❤️

قربونت عزیزم موفق باشی❤