2737
2739

مثلا فقط لجبازه و باید حرف حرف خودش باشه 

وقتی نخواد لباس بپوشه و بزور بپوشی تنش جیغ میزنه و گریه می‌کنه دلش میخواد لخت باشه

خیلی دوست داره باهاش بازی کنی 

عاشق ماشینه اسباب بازی ماشینم داره و میگ ماشین بیب بیب بازی می‌کنه اگرم نبری ماشین سواری بیرون گریه می‌کنه 

وقتایی که بهش میگی فلان کارو انجام نده بهت گوش نمیده خودشو به بیشرفی میزنه 

مثلا وقتی داز کشیدم میاد دستم و میگیره میگه پاشو پاشو 

ولی وقتای دیگ مثل طوطی بیخود کلمه هارو تکرار می‌کنه 

اسم هامون و بلده صدامون میزنه ولی بعضی وقتا به مادر بزرگش میگه مامان یا میگ بابا 

کلمه مامان رو بیشتر به همه میگ 

ولی وقتی میگم مامانت کیه اسم مامان خودشو میگه 

بچه شلوغی هم هست ولی وقتی سرگرم چیزی بشه میشینه بازی می‌کنه 

بچه های شمام اینطور طبیعیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه بچه ی ۲ سال و ۱۰ ماهه چطوری خودشو به بیشرفی میزنه

نمیتونم درک‌کنم اون فقط یه بچه س 

و رفتار هاشم کاملا طبیعیه

غصه ی رفتن تو داده برباد باد مرا...باورم نیست چنین برده ای از یاد مرا...تا دلی هست بیا،رفتم از دست بیا...بغض تو راه نفس های مرا بست بیا...روحت شاد پدرم🖤
2740
یه بچه ی ۲ سال و ۱۰ ماهه چطوری خودشو به بیشرفی میزنه نمیتونم درک‌کنم اون فقط یه بچه س  و رفتا ...

مثلا جیغ میزنه لگد میزنه گاز میگیره اگ بخوابم بزور لباس تنش کنیم 

مثلا جیغ میزنه لگد میزنه گاز میگیره اگ بخوابم بزور لباس تنش کنیم 

درسته این رفتار ها برای بچه های توی این سن طبیعیه البته شاید یه بچه لجباز تر باشه که با زبون خوش باید باهاش رفتار بشه نه ب مرحله ی عصبانیت برسه و شروع ب جیغ و داد کنه بهش استقلال بدید مثلا موقع تعویض لباس بین دوتا لباس بزارید انتخاب کنه نه به زور تنش کنید شاید نتیجه داد

غصه ی رفتن تو داده برباد باد مرا...باورم نیست چنین برده ای از یاد مرا...تا دلی هست بیا،رفتم از دست بیا...بغض تو راه نفس های مرا بست بیا...روحت شاد پدرم🖤
تربیتتون اشتباه بوده قطعا. طبیعی نیست. مطالعه کن عزیزم 

اره خودم همین فکرو میکنم بنظرم بخاطر رفتار مادرشه چون خیلی خونسرده وقتی هم که کوچیک تر بود وقتایی که گریه میکرد مادرش اصلا برنمیگشت نگاش کنه من بغل میگرفتم آروم میکردم

2706