2737
2739
آدم و حوا یوزراش واقعی هستن پیوند من که هر چی زدم سرکاری بود یوزرای آدم و حوا اگه ردمم می‌کردن دلی ...

چقدر خوب که مذهبی هستن من اینجور تفکری رو دوس دارم ولی خب هرکسی با انسانی باید باشه که تفکرات شبیهی داشته باشن از همه نظر حتی اختلاف سن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم و حوا یوزراش واقعی هستن پیوند من که هر چی زدم سرکاری بود یوزرای آدم و حوا اگه ردمم می‌کردن دلی ...

انشالا برای شمام اوکی بشع همسرهوب

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
من که مقصر نبودم چون دلیل به هم خوردن ازدواج من نبودم اما خب عذاب وجدان دارم 

هعععیییی  چ بگم ، خواست خدا

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2731
سوره مریم رو بنویس باهاش غسل کن

❤باشه ممنونم

انشالله هرجا هست خوشبخت باشه  مشکل شما هم. حل میشه صبر داشته باش

هععیییی  کو صبر  نمیشه ک نمیشهه

2740