2737
2739

داشتم تایپک می خوندم درباره پریودی که تو خونه مادر شون روی مبل و.... دیدم خودم

حس کردم خیس شدم خیلی زیاد و بد جور  من رو صندلی نشستم همکاری آقا هم بالا سرم بعضیاشون ایستادن داشتیم حرف می‌زدیم چند نفر خانم و آقا پشت سرم دقیقا با رپوش سفید و این گندی که زدم چطوری جمعش کنم  بیام بیرون از این شلوغی 🤦

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اینجور مواقع سریع بلند میشم که پس نده 

اگه مهمون باشم جایی میگم پام خاب رفته

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

به یکی از خانم های جمع پیامک بده یا صداش کن در گوشش بگو بیاد آروم پشت سرت برو بیرون از جمع ، مانتوت رو عوض کن و...

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2738
به یکی از خانم های جمع پیامک بده یا صداش کن در گوشش بگو بیاد آروم پشت سرت برو بیرون از جمع ، مانتوت ...

مرسیی

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
مگ از یکی از همکاران کمک بگیری

وای هر چی زنگ میزنم جواب نمیده وایساده می‌خنده وایی دلم می خواد نصفش کنم😭😂

به یکی دیکسون زنگ بزنم مرسییی

2706