2733
2734
به نظرتون دوباره بهش یه تکست بدم؟ الان ۱۰ روز هست پیام ندادم بهش 

نه بنظرم اینکارو نکن کلا یجور رفتارکن انگار ن مهمه و ن اصلا یادته ک چ مدته صحبت نکردین 

پیامم داد خیلی عادی و کوتاه جوابشو بده 

ن بلاک کن و نه شمارشو پاک کن کلا یجوری باش ک انگار طرفو اصن یادت نی خیلی عادی زندگیتو کن اگر پیام داد ک عادی و کوتاه ج بده پشت هم پیامشو ج نده اگر ده تا پیام داد دوتاشو ج بده 

اگرم پیام نداد ک بهتر بچسب ب زندگیت 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
اگر میخواست ببینه چقدر سخته بی دلیل رفتن خب شمارمو پاک نمیکرد ۲ هفته شمارم رو سیو داشت و دیروز شم ...

داره با خودش کنار میاد امروزم عکساتون پاک میکنه و فردا هم چت هاتون و پس فردا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میخواست ببینه چقدر سخته بی دلیل رفتن خب شمارمو پاک نمیکرد ۲ هفته شمارم رو سیو داشت و دیروز شم ...

وقتی بعداز دوهفته پاک کرده ینی تو این دوهفته هم ب فکرت بوده 

قطعا دوباره برمیگرده 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
وقتی بعداز دوهفته پاک کرده ینی تو این دوهفته هم ب فکرت بوده  قطعا دوباره برمیگرده

اگر برگرده بخدا غلط بکنم دیگه همچین کاری کنم

خدا ان شاءالله از دهنت بشنوه

ولی دیگه شمارمم پاک کرد

تا قبلش کمی امید داشتم

خداکنه برگرده تنها مردی بود که من واقعا باهاش سازگاری داشتم و خوب درکم میکرد

غلط کردم خدا

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2731
اگر برگرده بخدا غلط بکنم دیگه همچین کاری کنم خدا ان شاءالله از دهنت بشنوه ولی دیگه شمارمم پاک کرد ...

اینجوری نگو عزیزم برگشت قوی باش و نشون نده پشیمونی یا از نبودش اذیت شدی عادی باش اینجوری بدتر دور ورمیدارن 

لطفا نظرتونو بگید دوستان نظراتتون کمک کننده هست چرا یه دفعه؟ چرا بی خداحافظی بی توضیح  آیا م ...

حالا حال اونو درک کردی؟ میبینی چقد سخته

اونم غرور داره 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740
نه منظورم اینه که من هرررررررر وقت تکست میدادم زنگ میزدم اون جوابمو میداد حتی اگر وسط کار بود من شد ...

عزیزم با سردی زیاد باهاش رفتار کردی حالا نوبت اونه که جبران کنه

حالا حال اونو درک کردی؟ میبینی چقد سخته اونم غرور داره 

خب غلط کردم اشتباه کردم

تا دیروز که شمارمو پاک کرد امید داشتم

وقتی شمارمم پاک کرد دست و پاهام سرد شد و شروع کردم به لرزیدن

تا دو ساعت میلرزیدم

از شدت ناراحتی زبونم توی دهنم نمی‌چرخه کلمات رو نمیتونم درست ادا کنم

لطفاً برای من دعا کنید 😍
نه ما اصلااااااا قهر نداشتیم  کلا دوبار یه بار همون اوایل رابطمون یه بار الان شما به نظرتون ...

چون به نظر نمیاد شماادمی باشی اصلا دنبال فهمیدن باشی. فقط حرف خودتو می‌زنی.خب اونم دیده بخواد بمونه و توضیح بده بدتر گیر می افته. تصمیمم گرفته خودشو خلاص کنه.

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
2706