2733
2739

توی مرحله اشنایی هستیم باهمدیگع میریم بیرون 

خانوادها در جریانن 

دیروز رفتم بهش زهرا پیش بابام این بنده خداهم با من اومد تو ماشین نشست 

بعد از اون طرف دختر عموم اینا رسیدن و شرو کردن تیکع انداختن کیه کیه با کی اومدی دوس پسرته؟

بعد رفتن از شیشع تو ماشین نگا کردن  پسرع میگفت داشتن منو با نگاشون میخوردن  اون لحظه من نفهمیدم چی بهشون بگم گفتم هم دانشگاهیمع 

حالا توروخدااااااا شما راهنمایم کنین چی بهشون بگم فکر بد راجبم نکنن چون واقعا خواستگارمع 

و چند روز دیگم عقذ میکنیم 

تازه همین پسره برای دختر خاله دختر عموم اینا رفته پسند نکرده  دخترو و اومده از من خوشش اومده 

توروخداااا کمکم کنین چی بع دختر عموم اینا بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خیلی راحت واقعیت و بگو!!! 

ازشون میترسی مگه؟ به اونا چه اصلا

بگو خواستگارمه خانواده ها در جریانن میخوایم ازدواج کنیم به همین راحتی 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2740

[QUOTE=337425031]عزیزم مگه قراره به اونا توضیحی بدی مگه بدهکاری بهشون واااا[/QUOTEهی میگفتن ارع اره دوس پسرته گفتم نه هم دانشگاهیمع اصلا هول شده بودن اونام رفتع بودن سر وقت ماشین نگا میکردن کع پسرع گفت دستم گذاشتم رو چشام بس نگام کردن گفت بخدا من خجالت کشیدم اونا از رو نمیزفتن تاز۷ گفت لبخندم بهم زدن من سر قبر بابام بودم سرم پایین داشتم قران میخوندم اونا رفته بودن سروقت ماشین 

خب چرا نگفتی نامزد یا خواستگارمه😐 بهتر از هم دانشگاهی نیست؟

هول شدع بودممم تازع بعدا دهنم سرویس میکنت بس ازم میپزسن حالا اومدم از شما راهنمایی بگیرم بعدا پرسیدن چی بگم

2706