2737
2734
عنوان

بچها دعام کنین کسی ندیده باشه

167 بازدید | 16 پست

با کراشم رفتیم بیرون ماشینش نبود موتورش بود باهم یکم شهرو گشتیم 

بنظرتون کسی ندیده اشنا؟

شهر کوچیکه

دعام کنین بچها 

دعام کنین همه چی خوب پیش بره

تو این دو سه هفته بسی اذیت شدم 

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

چله زیارت حق شناس برداشتم

نماز کن فیکون

سوره ضحی‌ و نور 

توسل به حضرت ابوالفضل 

صلوات برای حضرت فاطمه

نذر نمک

و...

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا این ریسکا میپذیری 

تازه میگی کراش

یعنی حتی درخواست رابطه دوستی هم نداده 

تا جدی نشده آبروی خودتون الکی به باد ندید

شماهم انشاالله کسی ندیده ومشکلی برات پیش نمیاد

2731
برای رسیدن بهش ؟

اره برای بازگشتش 

آخه ما دوهفته پیش صحبت میکردیم کات شدیم 

خب چرا این ریسکا میپذیری  تازه میگی کراش یعنی حتی درخواست رابطه دوستی هم نداده  تا جدی ...

رلیم‌ . .

انشلا ک برسی بش برا منم دعا کن برسم بش

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2738
چه گناه داری🥺 خب حالا  ارزششو داشت این همه چله و نذر و ریسک ؟

اره بخدا خیلی اذیت شدم بچهای سایت می‌دونن خیلی بیقرار بودم خیلیا . .گریه میکردم بخدا هیچی نمی‌خوردم 

نمیدونم ایشالا که داشته باشه 

خدا همه چیو درست کنه امیدوارم

اره کنارش حالم خوبه

انشلا ک برسی بش برا منم دعا کن برسم بش

چشمممم 

شما تو چه مرحله ای هستین؟

چشمممم  شما تو چه مرحله ای هستین؟

ما هشت نه سال باهم بودیم الان داره نامزد میکنه.ما قصمون خیلییی طولانیه خیلی سختی کشیدیم...الان منم در حال التماس ب خدا و چله گرفتن ک معجزه کنه برام

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

خوشحال شدم که هستین و تاپیک میزنین. تاپیکتون رو ماه پیش خوندم حسابی نگرانتون شدم.
شما خدا و امام زمان رو دارین نا امیدی نباید براتون معنا داشته باشه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خوشحال شدم که هستین و تاپیک میزنین. تاپیکتون رو ماه پیش خوندم حسابی نگرانتون شدم. شما خدا و امام زما ...

فداتشممم منن

فداتشممم منن

من قرص ساده معمولی هم میترسم حتی یکی بخورم. بیست تا آخه؟
خدا و امام زمان کمکتون کنن بهشون متوسل بشین منم براتون دعا میکنم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
من قرص ساده معمولی هم میترسم حتی یکی بخورم. بیست تا آخه؟ خدا و امام زمان کمکتون کنن بهشون متوسل بشین ...

نه حال روحیم خوب شده خداروشکر

اون موقع خیلی حالم بد بود 

40 تا خوردم 

2706