2737
2739

کار کردن در :

آی اسپورت  به عنوان منشی

علاقه ات به انجام اون کار؟

خنثی، چون کاری نمیخاد انجام بدم مث منشی میمونه کاراش و وارد کردن ی سری چیزا تو سیستم، مث اسامی و اینا

دوم توانایی انجام کار؟

توانایی خاصی نمیخاد، باید یادم بده

و باید خوب صبحت کنی ک خوبم توش

سوم ساعت کاری؟

از ساعت 9 تا 3 بعدظهر

چهارم محل کار و محیط؟

محیط کار همه بچه ها هستن از 3 تا 13 سال فقط والدین میان دنبالشون توی ای اسپورت و بیشتر والد خانم میاد ولی شده مرد هم بیاد. محیط میتونم بگم سالمه.

پنجم رفت و امد؟

از خونمون دوره، باید سرویس بگیرم احتمالا.

ششم حقوقت؟

حقوق احتمالا 3 تومن.

کافی نت :

علاقه به انجام اون کار

خنثی

دوم توانایی انجام کار

متوسط رو ب بالا، تمرین کنم خیلی خوب هم میتونم بشم

سوم ساعت کاری

از ساعت 9 تا 12

عصر از ساعت 3 تا 6

چهارم محل کار و محیط

محل کار کافی‌نت، محیطش فقط خودم تنهام همکار ندارم و مشتری ها ک ممکنه هر کسی باشه

پنجم رفت و امد

کنار خونمونه

ششم حقوقت

متغیر

اما احتمالا ماه اول از 3.4 تومن شروع بشه

جا بیفتم میشه 5. 6 تومن کرد

اینم در نظر بگیرید  که ممکنه اصلا راه نیفته و مشتری نداشته باشم.

.

.

کافی نت برای خودمونه

برای همسرمه

یه کار جدید پیدا کرده رفته یه شهر دیگه

و گفت اگر دوس داری اینو بدم دست تو

.

ای اسپورت برای دوستمه

معلومه کافی نت

کار اگر برای خودت باشه خوب تلاش کنی خیلی موفق میشی

بعد کار اول که دوره با حقوق ۳ تومن چه جوری میخوای،سرویس بگیری؟ 

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دومی چون کنار خونت 

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
2738