2737
2739

چند وقته دارو می خورید 

چی می خورید 

تاثیر داشته براتون 

خیلی حالم گرفته دوس دارم بمیرم فقط

یک ساله مبتلا شدم پوستم ترکید

سلام گلم نورمحمدی هستم مشاور ومدرس طب سنتی و زبان شناس

ببین گلم من خودم قبل از ورود به طب سنتی اگزمای شدید داشتم ک باهیچ دارو و آمپول خوب نشدم انقد بد بود ازدستام خون میومد

ولی استادم منو درمان کرد مشکلم ازحرارت و خشکی کبدم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من چند سال مثل تو بودم

دیگه خیلی رژیم غذاییمو رعایت کردم

نمیگم همش کرفس و هویچ اینا میخوردما نه 

ولی غذای بیرون شاید دوماهی سه ماهی یکبار

خوراکی و هله و هوله اونم خیلی کم سه ماهی شاید چیز کوچیکی میخریدم، چند ماه این روند طی شد تا اینکه دیگه تموم شد از من 

کنسرویجات، نودل، شیرینی و کیک و قند و شکر اینا رو خیلی تا خیلی کم کن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2731
آره فدات تموم راه ها رو رفتم

من مجرد که بودم اینجور میشدم. از بس که مادرم ادویه و فلفل و دارچین تو غذاهاش ایتفاده میکنه.

از وقتی ازدواج کردم و خودم آشپزی کردم وضعم بهتر شد

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
من مجرد که بودم اینجور میشدم. از بس که مادرم ادویه و فلفل و دارچین تو غذاهاش ایتفاده میکنه. از وقتی ...

مامانم بنده خدا طبق چیزهایی که برام ضرر نداره درست میکنه

کلی دکتر رفتم دارو خوردم بی فایده

2740
مامانم بنده خدا طبق چیزهایی که برام ضرر نداره درست میکنه کلی دکتر رفتم دارو خوردم بی فایده

دارو خوراکی نه. به من بتامتازون تزریقی میدادن. عین آب رو آتیش بود.

کورتونه ولی از اونهمه خاروندن بهتر بود. شب و روز نداشتم. تو چشمام هم کهیر میزد. اون پرده شفاف رو چشمم هم بزرگ میشه. دیگه فکرشو بکن ببین چه وضعی داشتم.

خواهرم هم اینطور میشد مادرم میگفت شما ارثتونه😂

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
ملون، توت فرنگی، کیوی، بادمجوت، گوجه، دارچین، فلفل از هر نوعش،  اینا رو الان یادمه. حذفشون کن ...

هیچ کدوم رو نخوردم . 

شما حساسیت دارویی چی داشتید . 

رفتم پزشک زنان لعنتی گفت مشکل هورمونی داری بعم قرص هورمونی داد سریعا شد کهیر 

به اکثر داروها کهیر نشون میدم

دارو خوراکی نه. به من بتامتازون تزریقی میدادن. عین آب رو آتیش بود. کورتونه ولی از اونهمه خاروندن به ...

راستش من پوستم خراب شده شل و داغون خیلی ناراحتم 

دارو خوراکی نه. به من بتامتازون تزریقی میدادن. عین آب رو آتیش بود. کورتونه ولی از اونهمه خاروندن به ...

من الان سیتریزن میخورم کمی کمتر شده دقیقا نزدیک پریودی عمش می ریزه بیرون چکار کنم

2706