2733
2734

من مازو دارم وقتی حالم بد میشه باید یجام زخم کنم اروم شم بخدا دلم برای بدنم میسوزه من که ادم نیستم بدنم پره زخمه همش لباس بلند میپوشم کسی نبینه دستام جای گاز کلا هرکی میبینه فک میکنه دوست پسری چیزی دارم نمیدونن خودم کردم😭هرموقعه درد غم زیادی دارم باید یکاری بکنم بزور جلوی خودم گرفتم خانوادم اهمیت نمیدن میگن الکیه همش ولی من دلم واسه خودم ک نه واسه بدنم میسوزه 😞یکی ارزو داره دست پاش سالم باشه من خودم دارم نابودش میکنم

عزیرم چرا نمیری پیش روان شناس قطعا تاثیر مثبت میذاره

اهمیت نمیدن خودمم پول ندارم نمیزارن برم سرکار یدوره رفتم بهتر بودم ولی کلا همون یبار بود :)

اگه ب من اهمیت میداد کسی که من الان اینطوری نبودم🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت خوبه الان!!چی شدی!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731
اهمیت نمیدن خودمم پول ندارم نمیزارن برم سرکار یدوره رفتم بهتر بودم ولی کلا همون یبار بود :) اگه ب م ...

میتونی به صورت تلفنی مشاوره بگیری باشماره ۱۴۸۰تماس بگیر

به توکل نام اعظمت💚
2738
اصلا خوب نیستم  خستم  

چرا میشه بگی!!

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

عزیزم من فوق لیسانس روانشناسی دارم و درمانگر ریکی و انرژی شفابخشم

فا.ل تاروتم با انرژی بالاوپرقدرت ریکی میگیرم

بیا پیجم اتفاقن امروز استوری تخفیف خوب گذاشتم

با ریکی درمان میشی دوست داشتی یه سر به پیجم بزن و خواستی بیا دایرکت راهنماییت کنم.          reiki.ramila

مشاور انلاین چجوریه؟

مثلا تو اسنپ انگار یسری مشاوره آنلاین هست. یا مثلا تو اینستاگرام یسری پیج روانشناس رو ببین،بعضیا میگن چجوری مشاوره آنلاین میدن. هزینه اش به نسبت حضوری کم تره.انگار یه شماره تلفن هم هست که زنگ میزنی رایگان مشاوره میده ولی خب هزینه تلفن میاد رو قبض یا شارژ تون. شماره اش الان یادم نیست متاسفانه.

تا میام حرف بزنم با مشاور گریم میگیره نمیتونم ک🤦🏻‍♀️کاش میشد مشاوری باشه بشه چت کرد

سعی کن عزیزم یکم رو خودت مسلط باشی 

مطمئن باش چندجلسه حرف زدن با روان شناس خبره خیلی میتونه کمک کننده باشه فقط باید عزمتو جمع کنی تا بهتر بشی

به توکل نام اعظمت💚
2706