2737
2739

مثلا با یکی در مرحله اشنایی به تفاهم نرسیدی و دیگه چهل روز نه اون پیام داد نه من .بعد دیروز یه ویس فرستاد تلگرام نوتیفش اومد رو صفحه گوشیم .اما قبل اینکه بازش کنم حذفش کرده بود 

🤣

...

پشیمون شده ولی داره کرم می ریزه😬

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم فراموشش کن به پیشرفت خودت وآینده پسرت فکر کن پیشنهادم اینه که دوره میکاپ  تخصصی رو ببینید اگه شهرتون آموزشگاه خوب هست چون دردسر کمتری داره  ماشاءالله شما اراده ستودنی دارین به نحو احسن استفاده کنید لطفاً 

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝

مممملودیییی ولش کن اینووو

باور کن اشتباهی فرستاده، شاید وسط چت با یکی دیگه بوده اشتباهی فرستاده واسه تو بعدم زود پاک کرده

این آدم بدرد نمیخوره بیخیالش شو

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
عزیزم فراموشش کن به پیشرفت خودت وآینده پسرت فکر کن پیشنهادم اینه که دوره میکاپ  تخصصی رو ببینید ...

نمیذارع فراموشش کنم 

البته خودمم بدم نمیاد ،لعنت به این حس بی وقت 

...
2740