2733
2734
عنوان

پریود شده ابجیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 51 پست

آخی آبجی منم تقریبا اینجوری شد 

بزار یک خاطر ه خوب براش باشه 

اول از همه با مهربونی بوسش کن بگو مبارکت باشه قشنگم یه گلی چیزی بهش هدیه بده 

بعد  بگو دخترا وقتی بزرگ تر میشن یک چرخه ای دارن به اسم پریود وقتی که پریود میشی احساس درد تو ناحیه کمر و پاها داری باید از نوار یا پد بهداشتی استفاده کنی و این که پریود شدی اصلا چیز بدی نیست و نشون دهنده این هست که بدن و جسم سالمی داری 

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی

نگران نباش عزیزم. نوار بهداشتی بهش بده و براش توضیح بده. بگو این نشون میده تو دیگه بزرگ شدی و نشون دهنده سلامتیه. براش هدیه هم میتونی بخری تا احساس بدی پیدا نکنه. حتما تو مدرسه هم براشون توضیح میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانمون فوت کرده🙂 اهان که اینطور پس... بابای عوضیم زندانیمون کرده نمیتونم ابجیمو ببرم دکتر ...

🙂💔حالا که نمیتونی بری دکتراشکال نداره قدش چنده 

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2731
2738
ابجیم از لحاظ رشد قدی خیلی ریزه میزه تراز هم پایه هاش هست قدش رشد نداشته زیاد تاالان نمیدونم بخدا چن ...

🙂ناراحت نباش گل من

چه بهتر که پیش شوهرش بغلی میشه😁

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2706