2737
2734

دوستان چطوری بوده؟واسه پوست چرب 

قیمت نوتروژینا زیاده سیمپل کمتر 

شنیدم روی نوتروژینا یه مرطوب کننده هم باید زد ولی سیمپل نیاز نیست لطفا راهنماییم کنید واجبه کارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرطوب کننده هم میزنی روش یا خودش خالی میزنی؟ اخه شنیدم باید روی نوتروژینا مرطوب کننده هم زد 

نه سیمل خودش هم مرطوب کننده اس هم آبرسان .

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

هردو رو داشتم

خب برند نيتروژينا قطعا برند بهتريه ولى سيمپل هم خوبه به نسبت قيمتش (البته اگه فيک نباشن!!)

سيمپل هيچ عطر و بويى نداره ، دو مدل داره كه مدل لايت براى پوست هاى چربه، اكثرا مشكلى نداشتن باهاش جوشم نزدن ولى خب شما تا خودتم تست نكنى نميشه قطعى گفت

2740
نوتروژینا داشتم ، بد نبود /از آبرسان کپسولی نوتروژینا راضی تر بودم

تا چتدماه میبره اخه واتر ژلش کوچیکه 

۲ بار ادم بخره میشه ۱ میلیون 

روش واتر ژل مرطوب کننده میزدی؟

من پوستم حساسه سریع جوش میزنم اخه مرطوب کننده نمیتونم بزنم یه محصولی باید باشه مرطوب کننده هم‌داخلش باشه 

مگه نباید روش مرطوب کننده زد؟ سیمپل نیاز به مرطوب کننده انگار نداره  از چه لحاظ با سیمپل فرق ...

من ابرسان و مرطوب کننده زردجوبشو داشتم خیلی خوب بود و تاثیر گذار

محصولات سیمپل خیلی معمولین من چند قلمشو استفاده کردم اصلا خوشم نیومد ازش بنظرم برای کسایی خوبه که پوستشون معمولیه و مشکل خاصی ندارن ولی نیتروژنا تخصصی تره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
هردو رو داشتم خب برند نيتروژينا قطعا برند بهتريه ولى سيمپل هم خوبه به نسبت قيمتش (البته اگه فيک نبا ...

کارایی کدوم واست بهتر بود؟

روی واتر ژل نوتروژینا باید مرطوب کننده زد درسته؟

من دارم فک میکنم بخوام نتیجه بگیرم حداقل ۳باری باید واتر ژل بزنم که نزدیک ۲ میل میره 

تا چتدماه میبره اخه واتر ژلش کوچیکه  ۲ بار ادم بخره میشه ۱ میلیون  روش واتر ژل مرطوب کنن ...

من مرتب از این استفاده نمیکردم

یکی دو ماهی داشتم 

بعدش هم مرطوب کننده نوتروژینا که برای پوست جوش دار هست استفاده میکردم

البته منم این دفعه که تموم بشه میخوام سیمپل بخرم ، خیلی تو اینستا تبلیغ میکنند

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.
من ابرسان و مرطوب کننده زردجوبشو داشتم خیلی خوب بود و تاثیر گذار محصولات سیمپل خیلی معمولین من چند ...

تو چه مشکل پوستی داشتی؟

منم پوستم مشکل داره جوش و دهیدراته و جای جوش 

سیمپل دارم راضیم تا میزنم شریع جذب میشه چون چربی بمومه رو پوستم سریع ۵۰۰ تا جوش زدم 

چون گفتن روی واتر ژل نیتروژینا باید مرطوب کننده جدا بزنی من نمیتونم به شدت حساسه پوستم بزنم مرطوب کننده روش جوش زدم 

2706