2737
2734
عنوان

ناهار چی دارین

1046 بازدید | 74 پست

من ک فعلا هیچی😑

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۲/۱آزمایشم مثبت شد 🥺♥️1403/2/17صدای قلبتو شنیدم لوبیا کوچولوی مامان خدایا خودت نگهدارنینیم باش🥹💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرغ

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
2738
میخام ماکارونی درست کنم 

منم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

گشنه پلو با خورشت دل ضعفه

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
شماهم مثل من چون ظهرا شوهرتون نیس ناهار درست نمیکنید یامن خیلی تنبلم؟🤦‍♀️😂

شوهرم تا بیاد ۴ اینا میشه به حال فرصت غذا میزارم😁

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

منکه دانشگام شوهرمم سر کاره ولی برا شام پلوتن گذاشتم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2706