2733
2739

اون بالای بالا توی کوه های برفی 

قصاب های زیادی هستن تو اون سرما گوشت میفروشن 

گوشتشون مزه بهشت میده از شاندیزم خوشمزه تره 

یبار امتحان کنید پشیمون نمیشید 

جاتون خالی یبار قبلنا با گوشتش باقالی پلو و گردن و ماهیچه درست کردیم خوردیم 🤤🤤🤤

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میخام خوشمزه نباشه به زندگی یک آفریده خدا پایان میدن فقط برای پول و لذتش 😐

🎇                                                          روزگـارمـاט  وصـل بــہ خــבا باشـ.ב و بـس..🕊✨🌙...! ️ ◡̈⃝                             ㅤـבر لحظـہ زنـבگے کن ، اما بـہ هیچ لحظـہ اے בل نبنـב🍂⛓️️                                                                                                                                             اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2740

اصلا اون مسیر کلا بهشته

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
شما نخور خب مگه مجبورت کردن

نمیخورم شما بخور ک مجبورت کردن

🎇                                                          روزگـارمـاט  وصـل بــہ خــבا باشـ.ב و بـس..🕊✨🌙...! ️ ◡̈⃝                             ㅤـבر لحظـہ زنـבگے کن ، اما بـہ هیچ لحظـہ اے בل نبنـב🍂⛓️️                                                                                                                                             اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2706