2733
2739
عنوان

پیرو تاپیک ها چرا شوهرم با اینک باهم دچار اختلاف شدبم برام پول زد

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برای ثابت کردن اینه که بهت پول میداده سر پول دعواتون شده ؟ سر خسیس بودنش؟

بهش یاد دادن ‌ اخه من ب یکی گفته بودم ‌ فکر می کردم پول داره ولی هیچی نداره ‌ . یعنی ایتقدر دهن بین بخاطر حرف مردم بعم پول داده ‌ من میگفتم نمیداد

2731
نه اصلا قرار نیست طلاق بده چ توافقی چ اون جوری . گفت دادگاه نمیام .طلاقم نمیدم ‌ زندگی میخوام .  ...

گلم اون مدرکو نگه میداره ک درخواست نفقه دادی یا هرچی بگه من پول میدم بهش این زرنگیشه ت هم نمیتونی منکرش بشی چون مدرک داره پس تمکین محکوم میشی

دعا میکنید دخترم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
نه اصلا قرار نیست طلاق بده چ توافقی چ اون جوری . گفت دادگاه نمیام .طلاقم نمیدم ‌ زندگی میخوام .  ...

شاید الان نظرش عوض شده

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
گلم اون مدرکو نگه میداره ک درخواست نفقه دادی یا هرچی بگه من پول میدم بهش این زرنگیشه ت هم نمیتونی من ...

اینم خودش زرنگ نبوده..کسی یادش داده

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌
2740

خب اون فکر می‌کنه شما شاید درخواست مهریه و نفقه بدی واسه همین پیشدستی کرده 

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌

شاید خواسته بهت حال بده منمه میگم خواسته خوشحالت کنه ولی با احتیاط  و دقت مطمئن شو‌نیت چیه 

چه برای دادگاه همسرت بخواد پول بده چه دلی 

پول مال خودته نوش جونت 

2706