2733
2739
عنوان

شوهرم به مادرش میگه امپراطور رییسس سلطان😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 87 پست

خیلیارو دیدم اینطوری میگن برای حرص تو نیست 

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از الان میخاد بهت بفهمونه ک مامانش رو باید باهاش درست رفتار کنی جایگاهش از تو بالاتره حواست به رفتارت باشه 

تو هم همش بگو بابام مرد زندگیم بابام عشق زندگیم مامانم تاج سرم

2731

توهم بگو تسووووووو

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2740

پسرا خولن  همیشه میخوان ننه هاسون رو بزرگ جلوه بدن    شوهر من یادمه  عقد بودیم خونشون بودم   یهو رفت جلو ننه اش  پاشو بوس گرد   من هنگ  بعد تنها شدیم  اومد منو بوس کنه گفتم گمشو اون ور لبات کثیفه   ینی چی اخه   این کارا 

خدا لعنتت کنه.وقتی گفتی امپراطور بادها نفسم رفت از خنده🤣🤣

خوب گفتی ،بازم ادامه بده.خوبه نگفتی امپراطور .....ها(بادمعده)😅

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

امپراطور بادها؟😂😂😂

منم از وقتی ب مادرشوهرم ارث رسیده شوهرم بهش میگ سلطان برادرا سخت درتلاشن مخ مادرشونو بزنن😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

حتما خودش همینجوری میگه،،،، مادربزرگ منم به پسر عموم میگه رییس یا ارباب،،،،، خیلیا رو دیدم اینجوری میگن،،،، حالا شوهرتم به مادرش گفت رییس ،،، مادرش مگه رییسه؟ معلومه به شوخی میگه

2706